Sari la conținut
Forum Roportal
MariaMaria00

Achizitie iPhone 5

Postări Recomandate

Buna ziua! Imi doresc un iPhone 5 si am inceput sa caut pe net site-uri pentru a gasi cele mai mici preturi. Am dat peste un site, xphones4all, si nu stiu ce sa fac, as avea mare nevoie de un sfat. Pretul pe acest site este cel mai mic, insa nu este un site foarte popular, sa spun asa. A cumparat cineva de la ei?Va rog, imi poate oferi cineva informatii despre acest site, pareri ( cine cunoaste)? Va multumesc anticipat, astept raspunsurile voastre. Postez aceasta intrebare pe mai multe forumuri, in speranta ca voi primi un raspuns satisfacator. Multumesc inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

n-am idee cu ce pret vrei sa-l achizitionezi, dar te pot asigura ca preturile oscileaza intre 740 si 980 de euro.nu ai fost prea explicita, ce model vreisa-ti cumperi?sper ca nu e vreo reclama mascata si de prost gust. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta nu este nicio reclama mascata, imi doresc doar niste opinii despre acest site deoarece chiar imi doresc acest tel, iar aici este cel mai mic pret. iPhone 5 16gb alb. Am vazut ca ofera garantie, factura, dar as vrea sa fiu sigura, adica o opinie de la cineva care a cumparat de pe acest site, nu vreau sa-mi iau vreo teapa :|

 

 

 

 

 

n-am idee cu ce pret vrei sa-l achizitionezi, dar te pot asigura ca preturile oscileaza intre 740 si 980 de euro.nu ai fost prea explicita, ce model vreisa-ti cumperi?sper ca nu e vreo reclama mascata si de prost gust. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta nu este nicio reclama mascata, imi doresc doar niste opinii despre acest site deoarece chiar imi doresc acest tel, iar aici este cel mai mic pret. iPhone 5 16gb alb. Am vazut ca ofera garantie, factura, dar as vrea sa fiu sigura, adica o opinie de la cineva care a cumparat de pe acest site, nu vreau sa-mi iau vreo teapa :|

 

 

 

 

 

 

 

Daca ai dubii, alege a patra varianta de plata. E atat de simplu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, eu am luat pentru nevastamea un iphone 5 de pe xphones4all, si in afara faptului ca a venit in 6 zile totul a fost cum trebuie, ma refer ca telefonul e bun si nu chinezarie. Sper sa nu am probleme cu el, dar daca voi avea voi reveni pentru detalii. Dar per total totul e ok, deci daca esti hotarata si ai banii nu pierzi nimic daca comanzi de aici. Sper ca ti-am fost de ajutor :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Pana la urma m-am hotarat si am plasat ieri seara o comanda. Astazi m-au sunat si m-au intrebat daca doresc sa confirm comanda, am confirmat-o si mai mi-au dat unele detalii. Au fost ok, adica in aceasta privinta (rel cu clientii), site ul mi se pare ok. Sper sa fie totul bine si cu iphone-ul :good:

 

 

 

Daca ai dubii, alege a patra varianta de plata. E atat de simplu!

 

Buna! Multumesc mult ptr raspuns :D Cum am spus, pana acum, despre site am o parere chiar buna. Sper sa fie totul in regula si cu iphone-ul meu, abia astept sa il primesc!!

 

 

Buna, eu am luat pentru nevastamea un iphone 5 de pe xphones4all, si in afara faptului ca a venit in 6 zile totul a fost cum trebuie, ma refer ca telefonul e bun si nu chinezarie. Sper sa nu am probleme cu el, dar daca voi avea voi reveni pentru detalii. Dar per total totul e ok, deci daca esti hotarata si ai banii nu pierzi nimic daca comanzi de aici. Sper ca ti-am fost de ajutor :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult ptr raspuns, am primit mai multe raspunsuri despre site, multe dintre ele l-au declarat "castigator" asa ca am plasat o comanda :x abia astept sa-mi primesc iphone-ul :yahoo: :yahoo:

 

 

 

Buna, eu am luat pentru nevastamea un iphone 5 de pe xphones4all, si in afara faptului ca a venit in 6 zile totul a fost cum trebuie, ma refer ca telefonul e bun si nu chinezarie. Sper sa nu am probleme cu el, dar daca voi avea voi reveni pentru detalii. Dar per total totul e ok, deci daca esti hotarata si ai banii nu pierzi nimic daca comanzi de aici. Sper ca ti-am fost de ajutor :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Eu mi-am cumparat de aici, bine, nu iphone5 (nu sunt tocmai fan iphone :P ) si telefonul este chiar bun, nu am avut probleme pana acum cu el, am primit si factura, adica site-ul mi se pare de incredere si l-am recomandat prietenilor mei, cum ti-l recomand si tie :good:

 

 

 

 

Buna ziua! Imi doresc un iPhone 5 si am inceput sa caut pe net site-uri pentru a gasi cele mai mici preturi. Am dat peste un site, xphones4all, si nu stiu ce sa fac, as avea mare nevoie de un sfat. Pretul pe acest site este cel mai mic, insa nu este un site foarte popular, sa spun asa. A cumparat cineva de la ei?Va rog, imi poate oferi cineva informatii despre acest site, pareri ( cine cunoaste)? Va multumesc anticipat, astept raspunsurile voastre. Postez aceasta intrebare pe mai multe forumuri, in speranta ca voi primi un raspuns satisfacator. Multumesc inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, ai luat o decizie buna, sincer iti spun, si eu si sora mea ne-am cump de aici (modele diferite) si tlefonele functioneaza perfect, au avut sigiliul de la producator cand le-am primit, deci erau noi, totul e in regula. Sa stapanesti sanatoasa iphone-ul :cheer:

 

 

 

Buna ziua! Imi doresc un iPhone 5 si am inceput sa caut pe net site-uri pentru a gasi cele mai mici preturi. Am dat peste un site, xphones4all, si nu stiu ce sa fac, as avea mare nevoie de un sfat. Pretul pe acest site este cel mai mic, insa nu este un site foarte popular, sa spun asa. A cumparat cineva de la ei?Va rog, imi poate oferi cineva informatii despre acest site, pareri ( cine cunoaste)? Va multumesc anticipat, astept raspunsurile voastre. Postez aceasta intrebare pe mai multe forumuri, in speranta ca voi primi un raspuns satisfacator. Multumesc inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×