Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Rom

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca nu putem trai fara ei si trebuie sa aiba grija de noi sa facem cate ceva , de ce oare tin atat de mult sa avem relatii cu ei?

Chiar nu au nici un interes ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca Romania n-ar primi ajutoare, imaginezi cum ar arata??? Deja s-a acrit la toata lumea de drumurile nefacute dar s-au ridicat sume uriase pentru aceste lucrari din fonduri europene si nu numai. Romania are nevoie de aceste relatii mai mult decat de aer sau apa!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca Romania n-ar primi ajutoare, imaginezi cum ar arata??? Deja s-a acrit la toata lumea de drumurile nefacute dar s-au ridicat sume uriase pentru aceste lucrari din fonduri europene si nu numai. Romania are nevoie de aceste relatii mai mult decat de aer sau apa!!!

 

Culmea e ca acele sume din fondurile primite merg tot la firme straine din UE sau SUA - asa ca e un fel de iti dau ca sa-ti iau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiu sa construiasca drumuri ... trebuie sa angajeze o firma straina sa fie macar de calitate asfaltul, altfel jumatate se fura din material si vor creste buruieni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stiu sa construiasca drumuri ... trebuie sa angajeze o firma straina sa fie macar de calitate asfaltul, altfel jumatate se fura din material si vor creste buruieni.

 

Stiu sa construiasca si drumuri, sa faca tot ce trebuie.

Nu m-ai inteles - atunci cand RO primeste fonduri i se "sugereaza" ( ca sa nu zic impune!) si sa dea contractele pe aceste fonduri unor firme din afara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×