Sari la conținut
Forum Roportal
Terenmarriott

Particular vand teren 13 Septembrie zona Hotel Marriott 980 mp

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu colaborez cu agentii imobiliare!! Particular, vand teren intravilan zona 13 septembrie, in apropiere de hotel marriott,zona de case, suprafata 980mp. desch. 17 ml,intravilan.Toate utilitatile.Teren ideal investitii. Am toate actele in regula.Ofer si cer seriozitate maxima.Tel-0761381411

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai pe poza #5 se vede ceva gradina/teren langa masina galbena ca in rest nu mi se pare teren ce vad pe acele poze cu casa catelului inclusiv!!! Ma intreb chiar daca e pe acolo undeva acel lot, se poate obtine drept sau permis de construit acolo in acea zona??? sau doar ca gradina de zarzavat se poate folosi lotul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Numai pe poza #5 se vede ceva gradina/teren langa masina galbena ca in rest nu mi se pare teren ce vad pe acele poze cu casa catelului inclusiv!!! Ma intreb chiar daca e pe acolo undeva acel lot, se poate obtine drept sau permis de construit acolo in acea zona??? sau doar ca gradina de zarzavat se poate folosi lotul.

Ce vedeti dumneavoastra in poza,este partea terenului din spate.Deci pozele sunt facute din spate catre fata.Si va asigur ca nu este o gradina de zarzavat:))) bineanteles ca terenul este intravilan,construibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×