Sari la conținut
Forum Roportal
DJ EU:)

Unde pot gasi?....

Postări Recomandate

Unde pot gasi melodiile alea amuzante de la Kiss FM pe care le da dimineata in timpul emisiunii carcotasilor?

As vrea neaparat sa le am pe PC!!! Unde le pot gasi????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dc++

 

nope....alta idee?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alta idee nu prea e . DC++ (sau alternativa oDC) e un program foarte util dupa ce inveti sa il folosesti, asa ca merita sa incerci.

Eventual poti cauta si metoda legala, de a cumpara cd-ul carcotasilor pe care sunt probabil piese difuzate in emisiune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alta idee nu prea e . DC++ (sau alternativa oDC) e un program foarte util dupa ce inveti sa il folosesti, asa ca merita sa incerci.

Eventual poti cauta si metoda legala, de a cumpara cd-ul carcotasilor pe care sunt probabil piese difuzate in emisiune.

 

stiu sa folosesc DC++ dar pe alte huburi in afara de cel al retelei din care fac parte (AviSys din Iasi), downloadul nu prea merge......

Iar chestia legala.....pai am cd-ul carcotasilor si nu contine piese din emisiune

Editat de DJ EU:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cum se numeste melodia (si cine cinta) ce se da la kss fm in ultima vreme, cea care are la refren "vreau sa mor din nou"? mersi

 

p.s. am dat cautare pe dc+ si am si intrebat, nimeni nu stie (inca).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care stie cum se cheama melodia aia romaneasca-noua-cu influente braziliene sau portugheze si care a fost si la carcotasi

Macar stii cine o cinta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×