Sari la conținut
Forum Roportal
Weezy

Incheieturi slabe

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut!

O sa va explic pe scurt.Eu am fost de cand ma stiu mai slabut , am inceput de vro jumatate de an sa ma antrenez si sa mananc mai mult am pus 7 kg in 5 luni.

Fac antebrat in fiecare zi , muschii mainii au inceput sa se evidentieze dar incheietura mi se pare foarte slaba , si nu stiu cum sa pun pe ea:(

O sa creasca grosimea incheieturii pe masura ce fac antebratul mai mare?

 

 

 

 

A si inca ceva, de la flotari au inceput sa-mi apara cosuri pe piept si ma enerveaza, as vrea sa scap de ele dar nu stiu cum.

Editat de Un.simplu.cont

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa va explic ...

 

Iti explic si eu: nu de la flotari ai cosuri ci de la acele bauturi pe care le bei de cand faci acest sport, e plin de ceva care activeaza ceva din corp si te erupi. Chiar si dupa ce te opresti sa-l mai bei, vor trece ani pana revii!!! plus vei avea si niste scurgeri ca tebuie sa iasa din tine tot ce ai acumulat :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti explic si eu: nu de la flotari ai cosuri ci de la acele bauturi pe care le bei de cand faci acest sport, e plin de ceva care activeaza ceva din corp si te erupi. Chiar si dupa ce te opresti sa-l mai bei, vor trece ani pana revii!!! plus vei avea si niste scurgeri ca tebuie sa iasa din tine tot ce ai acumulat :crazy:

A specificat cumva initiatorul ca foloseste stimulente cand face sport ? Sa stii ca cosurile pot cuprinde o gama foarte larga de cauze , poate chiar fara legatura cu efortul fizic .

On : Incheieturile slabe sunt foarte ok. Pariez ca nu dau in extrema cealalta . Nu-ti mai face atatea complexe.

Editat de BestOne95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intradevar cosurile pot aparea dintr-o multime de motive, insa eu nu cred ca ti-au aparut de la flotari. Incearca sa gasesti o alta cauza si sa o remediezi. De exemplu mie imi apar cosuri cand mananc chips-uri, ciocolata, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce legatura posibila este intre flotari si cosuri?? Sigur au alta cauza cosurile, nu flotarile.

Sunt de acord cu cei dinaintea mea, nu cred ca incheieturile slabe sunt o problema. Eventual pune si tu o poza sa vedem cum arata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×