Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Esti de nevindecat.

 

Tot asa inainte! :good:

Tu cred ca dintr-un motiv personal, judeci cam pripit.

No offence.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu cred ca dintr-un motiv personal, judeci cam pripit.

No offence.

Nu cunosc persoane perfecte. N-am cu cine sa-l compar,n-am intalnit pe nimeni atat de incapatanat pe ideile proprii..

Cat despre tine, tot asa, fara suparare, iti pierzi timpul.

Adica el se prezinta, cere sfat, oare ce e de facut, dar de fapt nu asculta de nimeni.

Nu inteleg astia de ce vin aici. Am impresia ca sa-i lingem noi ranile si doar sa-i dam dreptate... ceea ce am si facut.

Tu chiar nu vezi asta si doar eu sunt ciudata?

E ranit de una, ranit de a doua, bineinteles el n-are nicio vina, si deja e hotarat sa pedepseasca tot ce intalneste de sex feminin.

M-am carat de aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

E ranit de una, ranit de a doua, bineinteles el n-are nicio vina, si deja e hotarat sa pedepseasca tot ce intalneste de sex feminin.

 

Unde a precizat clar si concis ca el nu ar avea nici o vina? ..mie mi s-a parut ca face exact contrariul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unde a precizat clar si concis ca el nu ar avea nici o vina? ..mie mi s-a parut ca face exact contrariul.

El citeste oamenii dintr-o singura privire. E un fel de Nostradamus, stie dinainte ce sa va intampla. Ii asculta pe toti prietenii care ii sunt atat de dragi, toti baieti, pun pariu. A devenit putin dur la exterior, cica. Nu e obisnuit sa fie mangaiat, strans de mana, sa se lipeasca o fata de el, sa fie sarutat, dar nici macar privit in ochi. Apoi nu stiu, dupa toate astea la ce se astepta de la o fata si de ce e miracol ca s-a inselat?

Da, am vazut ca vrea sa se schimbe. Vrea sa incerce sa fie mai nepasator si mai badaran. Ceea ce mi-a pus mie capacul.

Stie exact "cam ce le duce capul"... exista un adjectiv pt asemenea barbati... nu mai tin minte expresia.

O dupa amiaza placuta.

Editat de carly

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El citeste oamenii dintr-o singura privire. E un fel de Nostradamus, stie dinainte ce sa va intampla. Ii asculta pe toti prietenii care ii sunt atat de dragi, toti baieti, pun pariu. A devenit putin dur la exterior, cica. Nu e obisnuit sa fie mangaiat, strans de mana, sa se lipeasca o fata de el, sa fie sarutat, dar nici macar privit in ochi. Apoi nu stiu, dupa toate astea la ce se astepta de la o fata si de ce e miracol ca s-a inselat?

Da, am vazut ca vrea sa se schimbe. Vrea sa incerce sa fie mai nepasator si mai badaran. Ceea ce mi-a pus mie capacul.

Stie exact "cam ce le duce capul"... exista un adjectiv pt asemenea barbati... nu mai tin minte expresia.O dupa amiaza placuta.

Mi se pare mie sau tu cazi exact in pacatul pt. care-l judeci pe el?

Editat de Z e r o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Stie exact "cam ce le duce capul"... exista un adjectiv pt asemenea barbati... nu mai tin minte expresia.

O dupa amiaza placuta.

Eu vad un adolescent care nu se descurca sa isi exprime sentimentele si neincrederea. Totusi, incearca.

Tu vezi o mica bomba misoginista.

 

Aham. S-a inteles.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare mie sau tu cazi exact in pacatul pt. care-l judeci pe el?

Cred ca ti se pare.

Daca inca nu s-a observat, am mai scris si in alte parti...

Am crescut un baiat, e insurat acum. Avand acest trecut sper ca nu insinuezi ca urasc barbatii, in plus mai iubesc unul din toata inima.

Deci m-am simtit in stare sa-l sfatuiesc.

Dar el si-a facut o parere batuta in cuie si merge inainte, bravo lui.

Macar de l-ar asculta pe Scorpionul, tot ar fi ceva.

Si ca el e adolescent, normal ca e. Problema este ca se simte adult. Si si-a facut un obicei in a condamna fetele.

Crezi ca el poate fi ajutat... pt ca eu cred ca nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema este ca se simte adult. Si si-a facut un obicei in a condamna fetele.

Crezi ca el poate fi ajutat... pt ca eu cred ca nu.

Stai asa..cand a zis ca el nu nu si-ar bate joc de o fata...ridica in lauri baietii care ar face pe dos decat ar face el?

sau doar pe fete?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica sa-si bata joc de maimute? :lol:

Il admir pe Scorpion, dar nu-s de acord cu ce a postat pe topicul asta. Dar cred ca el a spus-o sub forma de gluma, totusi. Bataia de joc nu e o solutie. Sa te razbuni pe unii pt. ce ti-au facut altii nu poate sa-ti ofere nimic, in afara de o satisfactie de moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ? :huh:

 

Maimutele de care povestesti tu n-au suflet, ce te impiedica sa le faci rau si apoi sa te distrezi de cum se agita sau cum plang ?

faptul ca are personalitate si nu e musai sa fie ca ele? :stars:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×