Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sall...eu am reusit am facut un site foarte frumos...doar ca nu stiu sa lucrez in photoshop...si ca sa imi fie mai usor am luat interfata de la alt site si am pus la mine...inca nu am facut site-ul public...as vrea sa stiu..deci numele site-ului nu este la fel ca si numele la celalalt site de la care am luat interfata...dar odata ce ai intrat pe site-ul meu...ca sa zic asa meniul este acelasi...identic...si la culori si la to tot tot...ce as avea de suferit la faza asta daca am identic ca celalalt?

pe forum nu prea stiu sa caut la raspunsuri...stima baieti.

Editat de mița
Scos ID de messenger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sall...eu am reusit am facut un site foarte frumos...doar ca nu stiu sa lucrez in photoshop...si ca sa imi fie mai usor am luat interfata de la alt site si am pus la mine...inca nu am facut site-ul public...as vrea sa stiu..deci numele site-ului nu este la fel ca si numele la celalalt site de la care am luat interfata...dar odata ce ai intrat pe site-ul meu...ca sa zic asa meniul este acelasi...identic...si la culori si la to tot tot...ce as avea de suferit la faza asta daca am identic ca celalalt?

pe forum nu prea stiu sa caut la raspunsuri...stima baieti.

nu ai ce suferi, doar daca "interfata" site-ul de care spui ca l-ai luat din alta parte, foloseste inca acelea-si link-uri; taguri; adrese, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×