Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt curios daca ai ajuns in Dubai.

Am sanse sa fiu invitat si eu la un Job interviu in Dubai si daca il iau sa ma mut acolo cu lucrul pentru cativa ani. Vad ca nu prea sunt romani pe acolo, sau nu sunt pe forumuri, as dori daca ajung acolo sa iau legatura cu cativa dintre ei pentru socializare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor! AM si eu o intrebare...Ajung luna viitoare in Dubai pentru un an de zile. Credeti ca e posibil sa imi fac prieteni? Am inteles ca arabii sunt foarte rai...am sanse sa ma intalnesc cu romani?

 

salutare....vin si eu in Dubai peste 1 luna....

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu va inteleg . va duceti intr-o tara straina ca sa faceti bani sau ca sa va faceti prieteni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor! AM si eu o intrebare...Ajung luna viitoare in Dubai pentru un an de zile. Credeti ca e posibil sa imi fac prieteni? Am inteles ca arabii sunt foarte rai...am sanse sa ma intalnesc cu romani?

 

salutare....vin si eu in Dubai peste 1 luna....

Da, din cate stiu eu ai sanse sa te intalnesti nu numai cu romani dar si cu oameni din multe alte natii care nu este rai precum arabii. Sa te feresti de localnici ca de dracul gol. Daca te prinde te bate si te si (cenzurat)... vrei nu vrei. Ai grija.

Si acum ca ti-am raspuns la mesaj permite-mi sa...:suicide:

Editat de Despicable Me
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×