Sari la conținut
Forum Roportal
MadTiger

Problema mp3 player,va rog sa ma ajutati daca se poate

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare tuturor ,nu stiu unde sa pun acest topic asa ca l-am pus aici

Problema mea este urmatoarea,am un mp3 player samsung yp-u3 care de la o vreme tot facea fite si anume,calculatorul nu prea il vedea,cand se conecta se deconecta repede si in final cand il conectez nu il mai citeste absolut deloc.Pe ecranul mp3-ului scrie "connecting" calculatorul nu face nimic dupa care pe ecranul mp3-ului scrie "disconnected",bateria se incarca in portul usb dar numai ca nu se conecteaza nu-l vede pc-ul.Problema asta tot persista nu stiu ce sa-i mai fac deloc ,decat sa-l duc poate la reparat,dar inainte sa fac asta asta vrea sa aud si parerea voastra poate totusi ma puteti ajuta sa-l repar

 

 

P.s l-am incercat la 3 calculatoare mp3-ul si nu merge ,o sa-mi ziceti poate ca e defecta vreo piesa din el ,dar poate nu

Va rog ajutati-ma daca puteti

Editat de MadTiger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da se poate rezolva daca e vorba de freez sau de blocarea lui tine-ti apasat deodata butoanele de sus respectiv record si play..........asta a mers la mine :example: :headspin: :),iara daca nu e stabil cand il conectati la pc incearca la alt usb sau incearca sa il menti intr-o pozitie care nu se misca

Editat de Marker

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×