Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Probleme cu fosta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Revin iarasi pentru a va propunere spre dezbatere problema unui alt bun amic al meu. Acest amic a avut, pana anul trecut, o relatie de aproape un an cu o tipa pe care a iubit-o foarte mult. Aceasta era o tipa extrem de dezinhibata si... ei bine, si nimfomana. Atunci cand amicul meu a trecut printr-o perioada mai dificila , cauzata de responsabilitatile cam mari pe care le impunea mentinerea relatiei, tipa si-a gasit pe altul. Relatia s-a sfarsit, amicul meu a suferit mult dupa ea.

Tipa a inceput o relatie cu respectivul, numai ca acela nu o satisface din punct de vedere sexual. Coincidenta sau nu, ea a inceput sa se ingrase(peste 20 de kg in 9 luni) si acum arata ca o scrofitza.

Problema este ca , dupa aproape noua luni de neimpliniri afective si sexuale cu noul iubit, tipa a inceput sa-l caute din nou pe amicul meu, batand tot felul de apropouri.

Intrebare : ce-l sfatuiti pe amicul meu sa faca?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o perioada mai dificila , cauzata de responsabilitatile cam mari pe care le impunea mentinerea relatiei

 

traduci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa o bage in p*&^a ma-sii de scroafa! ... sau sa fie si el un porc, depinde daca vrea sa se afle in postura de "bun de aruncat" din nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare : ce-l sfatuiti pe amicul meu sa faca?

sa i-o traga din nou pana se satura de ea dar fara sa se implice emotional.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
traduci?

Da. Tipa era o putoare, nu facea mai nimic nici prin casa, locuiau impreuna si ea nu avea nicio grija, toate problemele, inclusiv cele de ordin financiar, trebuia sa le gestioneze tot el. Bine, si ea avea un job si aducea si ea bani in casa , insa doar atat, de impartirea si getionarea lor (cateodata nu erau suficienti), trebuia sa se ocupe doar el. Ea avea doar mofturi care trebuiau satisfacute imediat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa i-o traga din nou pana se satura de ea dar fara sa se implice emotional.

aha...sa-si scoata parleala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce e de sfatuit? sa n-o bage in seama.

Off:

Jugulator, vad ca esti online, am vazut vreo 4 sau 5 posturi ale tale(din vreo 8 ) in care n-am putut sa nu observ ca vrei sa pleci din Romania, de ce esti asa inversunat sa pleci? sunt doar curios.

Editat de Ninja2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e de sfatuit? sa n-o bage in seama.

Off:

Jugulator, vad ca esti online, am vazut vreo 4 sau 5 posturi ale tale(din vreo 8 ) in care n-am putut sa nu observ ca vrei sa pleci din Romania, de ce esti asa inversunat sa pleci? sunt doar curios.

De asta, asta, si asta... printre multe altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revin iarasi pentru a va propunere spre dezbatere problema unui alt bun amic al meu. Acest amic a avut, pana anul trecut, o relatie de aproape un an cu o tipa pe care a iubit-o foarte mult. Aceasta era o tipa extrem de dezinhibata si... ei bine, si nimfomana. Atunci cand amicul meu a trecut printr-o perioada mai dificila , cauzata de responsabilitatile cam mari pe care le impunea mentinerea relatiei, tipa si-a gasit pe altul. Relatia s-a sfarsit, amicul meu a suferit mult dupa ea.

Tipa a inceput o relatie cu respectivul, numai ca acela nu o satisface din punct de vedere sexual. Coincidenta sau nu, ea a inceput sa se ingrase(peste 20 de kg in 9 luni) si acum arata ca o scrofitza.

Problema este ca , dupa aproape noua luni de neimpliniri afective si sexuale cu noul iubit, tipa a inceput sa-l caute din nou pe amicul meu, batand tot felul de apropouri.

Intrebare : ce-l sfatuiti pe amicul meu sa faca?

 

Daca poate trece peste faza ca tipa la parasit si crede ca ii face relatia mai mult bine decat rau, sa reia relatia. Dar mai mult ca sigur se va plictisi de aceasta data el de ea. (fructul interzis este cel mai raznit, dar dupa ce-l ai nu mai prezinta acelasi interes) :geek:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Sa verifice daca apropurile pe care ea le bate au fundatie sau sunt doar in capul lui. Daca fata vrea ceva sa stea sa analizeze situatia, sa-si dea seama ce-si doreste de la viata si daca ajunge la concluzia ca vrea, sa arunce la gunoi trecutul si sa ii dea o sansa tipei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×