Sari la conținut
Forum Roportal
za taf oan

dorinte pentru noul an ...

  

32 membri au votat

  1. 1. va fi anul 2006 mai bun decat 2005 ?

    • da
      23
    • nu
      2
    • nu stiu
      6
    • nu raspund
      1


Postări Recomandate

cu siguranta sper sa fie mai bun anul 2006...pentru ca anul 2005 a fost cel mai negru an din viata mea....trei dorinte??..am cel putin 1000.....in primul rand sa fiu sanatoasa ca sa le pot realiza pe celelalte....dar asta vom vedea...

Cum de cel mai negru? Chiar asa?

 

scrie si tu aici 3 lucruri importante care vrei neaparat sa le faci in 2006. :smartass:

UNU: sa-mi functioneze afacerea care am inceput-o

DOI: sa vad citeva locuri noi si sa fac mult sport anul acesta, in natura daca se poate

TREI: doresc ( nu in ultimul rind) SANATATE pentru noi, toti cei ce frecventam acest forum, pentru toti oamenii de bun simt din lumea asta, si sa nu se mai repete evenimentele catastrofice care au marcat anul 2005 (asta depinde si de masurile care, sper, se vor lua pentru asta).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ioii...eu am multe dorinte!!si..nu le pot.clasifica,dar vreau doar ca anul asta sa fie mai bun decat cel care a trecut!!adica..putin mult mai bun,si..vreau sa trec bac'ul cu o nota buna!!!si..vreau ca toti sa aiba un an mai bun!!adica ..sper,si ar mai fii,dar..nu mai chinui lumea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum de cel mai negru? Chiar asa?

 

 

da...din pacate....multe nenoriciri....asta e viata .... :smartass:

 

.....si sa nu se mai repete evenimentele catastrofice care au marcat anul 2005 (asta depinde si de masurile care, sper, se vor lua pentru asta).

 

ai foarte mare dreptate...ceea ce se intampla in lume..e de necrezut..dar e vazut :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ioii...eu am multe dorinte!!si..nu le pot.clasifica,dar vreau doar ca anul asta sa fie mai bun decat cel care a trecut!!adica..putin mult mai bun,si..vreau sa trec bac'ul cu o nota buna!!!si..vreau ca toti sa aiba un an mai bun!!adica ..sper,si ar mai fii,dar..nu mai chinui lumea

La bac sa nu ai emotii. Iti pot scadea randamentul pina la 30% ssau mai rau. In stare de frica sau panica, sau chiar trac, creierul se inhiba. Trebuie sa -ti dezvolti increderea in tine. Bafta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La bac sa nu ai emotii. Iti pot scadea randamentul pina la 30% ssau mai rau.

" am vazut pe net" :( :smartass: :D sorry nu m-am putut abtine

in 2006 sper sa fiu fericit, mai ordonat si sa am noroc(ca vorba aia : sanatate au avut si cei de pe Titanic) si o ultima dorinta de ce imi doresc mie sa aibe parte si persoanele dragi din jurul meu :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau un an cu suferintze suficiente pentru a simti ca traiesc...in rest. sa ma simt iubita, cred ca asta ne dorim totii :smartass:

 

mi se pare aiurea sa stim daca va fi sau nu mai bun anul 2006 ca anul trecut :D ... (nu am globul de cristal la mine:P ) Tot ce putem face e sa speram ca va fi unul mai bun. :(

Editat de giovi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in 2006 sper sa fiu fericit, mai ordonat si sa am noroc(ca vorba aia : sanatate au avut si cei de pe Titanic) si o ultima dorinta de ce imi doresc mie sa aibe parte si persoanele dragi din jurul meu :D

Degeaba au avut parte de sanatate daca nu au avut si putin noroc. :smartass:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La bac sa nu ai emotii. Iti pot scadea randamentul pina la 30% ssau mai rau. In stare de frica sau panica, sau chiar trac, creierul se inhiba. Trebuie sa -ti dezvolti increderea in tine. Bafta!!!

cu toate astea, sub presiune, creierul functioneaza mai bine :D

Pentru noul an imi doresc sa continui cu bine ceea ce am inceput in 2005 si sa iau examenele, logic.

In principiu sa-mi iasa toate lucrurile pe care mi le-am propus.... nu le scriu aici ca am limita la nr de caractere :smartass:

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TREI: doresc ( nu in ultimul rind) SANATATE pentru noi, toti cei ce frecventam acest forum, pentru toti oamenii de bun simt din lumea asta

 

Uite ca mai exista si oameni care nu se gandesc numai la binele lor... :smartass:

Felicitari! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi place sa vad ca lumea e optimista ...63 % au raspuns ca 2006 va fi mai bun decat 2005.

eu personal imi doresc sa reusesc sa ma las de fumat.... :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×