Sari la conținut
Forum Roportal
nastea

please don't enter

Postări Recomandate

Va rog sa nu intrati daca sunteti femeie (in special daca sunteti insarcinata, va rog din suflet sa nu intrati), daca aveti sub 18 ani shi daca aveti un stomac foarte puternic: http://www.ogrish.com <== inca un site pentru care internetul ar trebui interzis...

Editat de nastea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca autorii site-ului trebuie "pedepsiti", ci mai degraba toate ororile prezentate acolo ar trebui sa inceteze. Cand o sa fie si asta? Poate niciodata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oamenii sunt diferiti. Nimeni nu obliga pe nimeni sa intre acolo. Fiecare cu interesele lui. Huo ! Jos cenzura ! Parca exista libertatea, democratia, etc, dar se pare ca mentalitatea e tot comunista, prejudiciosilor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am in mare parte o parere asemanatoare cu Rhea ... deoarece nu esti obilgata sa intrii pe acea pagina

Si acum intrebarea tu ai citit : terms and conditions ?

 

I hereby affirm, under the penalties of perjury pursuant to 28 U.S.C 1746, that I am at least 18 years old AND agree to the terms and conditions and want to enter Ogrish.com at my own risk
Editat de crs_tzep

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am in mare parte o parere asemanatoare cu Rhea ... deoarece nu esti obilgata sa intrii pe acea pagina

Si acum intrebarea tu ai citit : terms and conditions ?

 

[/color]

 

Iti dai seama ca aproape nimeni nu ia in considerare acele "conditii" , e la fel ca la instalarea programelor - cine sta sa citeasca acel celebru EULA ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti dai seama ca aproape nimeni nu ia in considerare acele "conditii" , e la fel ca la instalarea programelor - cine sta sa citeasca acel celebru EULA ?

 

Imi dau ... insa ele exista ! si sunt puse cu motiv intemeiat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×