Sari la conținut
Forum Roportal
Mircea21

O vreau inapoi. am nevoie de sfaturi practice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am avut o relatie de aproape 2 ani si ne-am despartit. Ne-am certat (am vorbit foarte urat cu ea) si a zis ca in momentul acela ne despartim. Am facut tampenia s-o contactez zilnic, sa-i spun c-o iubesc, sa-mi cer scuze si sa-i spun ce simt pt ea. Mi-a spus ca ma iubeste dar nu ar mai putea relua relatia cu mine si ca ramanem prieteni. Am sa merg cu ea la mare 2 saptamani, o sa stau in camera cu ea, dar...ca prieteni. Ce as putea face s-o recuceresc? Nu ma intereseaza alta.

 

Am 21 de ani. Ea 18.

 

Relatia noastra a avut suisuri si coborasuri (adica ne mai certam, ne impacam). N-am inselat-o niciodata si nici ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai sunt toate sansele sa va impacati...daca mergeti impreuna la mare...nu fi disperat....e locul potrivit sa o recucersti...dar nu exagera...adica lasa sexul un pic deoparte..... si incearca sa o cuceresti cu chestii romantice,sa o surprinzi placut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dati-mi un motiv sa cred ca sunt sanse sa ne impacam, din moment ce a spus ca NICIODATA nu s-ar mai impaca, din motivul ca am jignit-o si s-au adunat prea multe in timp. Ar mai trebui s-o sun sau sa ne intalnim pana mergem la mare? A spus ca la mare sa nu-mi fac sperante sau iluzii ca ne vom impaca.

 

Spuneti-mi mai clar ce ar trebui sa fac. Forumul e ultimul loc in care as apela...dar sunt efectiv terminat din punct de vedere sentimental si am nevoie de o parere.

 

ai injurat-o de mama?

 

 

cam da...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×