Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Daca nu eu atunci ea.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce baietii actioneaza cateodata in felul urmator:

se despart de prietena lor, fata cu care au stat 2-3 ani, incep o noua relatie....dar raman prinsi in trecut, prietena actuala observa ceva si-i spune..el ii spune totusi ca o iubeste si ca's doar inchipuirile ei.

Ea il crede...iar peste putin timp, se despart iar el se intoarce la ea (fosta de 2-3 ani) ?

huh ? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as zice ca asta inseamna dragoste :blink: a incercat sa o uite, facandu'si o noua prietena, dar si-a dat seama ca cealalta era mai buna si s-a intors la ea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as zice ca asta inseamna dragoste :blink: a incercat sa o uite, facandu'si o noua prietena, dar si-a dat seama ca cealalta era mai buna si s-a intors la ea :blink:

 

chiar daca el a facut de mai multe ori chestia asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se intoarce la fosta, sau face naveta intre doua?

 

se intoarce la fosta.

dar daca se cearta iarasi cu ea, se combina cu alta fata... :blink:?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fenomenul se numeste "dragoste" in cele mai multe dintre cazuri. Totusi, ar mai fi si posibilitatea ca ea (cea de 3- 4 ani) sa fie prima de care el s- a indragostit si in cazul asta sa nu fie iubire, sa fie doar retrairea sentimentului de atunci.

De ce minte pe actuala cand ea isi da seama de schema? Simplu, pentru ca el constient, intentionat sau nu o foloseste pentru a- i atrage atentia fostei si a- i recapata interesul! Pana mea! C`est la vie!

 

Ce nu inteleg eu este de ce nu puneti problema altfel: "Femeile nu fac la fel?" :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fenomenul se numeste "dragoste" in cele mai multe dintre cazuri. Totusi, ar mai fi si posibilitatea ca ea (cea de 3- 4 ani) sa fie prima de care el s- a indragostit si in cazul asta sa nu fie iubire, sa fie doar retrairea sentimentului de atunci.

De ce minte pe actuala cand ea isi da seama de schema? Simplu, pentru ca el constient, intentionat sau nu o foloseste pentru a- i atrage atentia fostei si a- i recapata interesul! Pana mea! C`est la vie!

 

Ce nu inteleg eu este de ce nu puneti problema altfel: "Femeile nu fac la fel?" :blink:

 

 

pai am spus asa pentru ca sunt patita.

poate ca si femeile fac la fel de fapt cu siguranta, dar atata timp cat nu ma numar printre ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca poate. daca prietena cu vechime il tot accepta innapoi.. there u go..o sa faca asa pana cand unul dintre ei o sa aiba taria sa se desparta pe bune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce baietii actioneaza cateodata in felul urmator:

se despart de prietena lor, fata cu care au stat 2-3 ani, incep o noua relatie....dar raman prinsi in trecut, prietena actuala observa ceva si-i spune..el ii spune totusi ca o iubeste si ca's doar inchipuirile ei.

Ea il crede...iar peste putin timp, se despart iar el se intoarce la ea (fosta de 2-3 ani) ?

huh ? :pardon:

 

Treburi neterminate !?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×