Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Promovare Marius Pop

Postări Recomandate

idee preluata de pe http://www.rgc.ro/ - in plus mai multe detalii

 

bine, exe v-a zis dă pruncu asta acum vreo doi ani ca o sa ajunga departe si că să fiti cu ochii pe el

Foarte tare pustiul, pacat ca aici nu e trafic sa adune voturi... merita mult mai multe decat are, comparativ cu altii care mi se par mie, au o promovare sustinuta in spate !!

Pakistanezul Faraz Anwar mi-a placut, daca nu era romanasul la mijloc, pe el il votam :blink: , iar tipul asta...

no comment:

Editat de bydy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar asa, ce-ar fi sa-l stergi

daca nu, roaga un mode

ce-s cu imaginile astea soc ?!

vi se par cool ?!

mie nu

Ti se pare socant ? s-ar putea sa ai dreptate, este socanta realitatea ca suntem la ani lumina de lumea civilizata !

Si de ce sa rog pe cineva sa-l stearga ? doar eu l-am pus ! Dar tu poti sa te rogi, treaba ta... :blink:

 

PS: Eu nu ma pricep prea bine la muzica, dar zi tu... canta ok ?

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca acolo sus pe titlul forumului scrie marius pop, iar in link votati real talent arta etc, nicidecum estropiati cantand la instrumente.

Pentru ca ceea numesti tu civilizatie este de fapt o imagine socanta oribila, care n-are nimic de-aface cu arta estetica sau frumosul. Asa vine altul si posteaza unu cu arsuri de gradu 4 pe buci fluierandu-mi din rect oda bucuriei.

N-am deschis un topic de jocurile olimpice speciale.

Asta-i arta si cultura la voi.

Mie imi vine sa vars.

Editat de mareexecutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca acolo sus pe titlul forumului scrie marius pop, iar in link votati real talent arta etc, nicidecum estropiati cantand la instrumente.

Pentru ca ceea numesti tu civilizatie este de fapt o imagine socanta oribila, care n-are nimic de-aface cu arta estetica sau frumosul. Asa vine altul si posteaza unu cu arsuri de gradu 4 pe buci fluierandu-mi din rect oda bucuriei.

N-am deschis un topic de jocurile olimpice speciale.

Asta-i arta si cultura la voi.

Mie imi vine sa vars.

Puteai sa zici ca nu canta ok si atat... sau ti-e jena ?

Mie mi se pare ca oamenii canta cu capul si cu inima... daca zici tu ca se poate si din rect, nu te contrazic ca n-am vazut !!

Cat despre topic... fii inteligent si bucura-te cat sta pe Mesaje noi, ca asta poate inseamna voturi in plus !

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cat despre topic... fii inteligent si bucura-te cat sta pe Mesaje noi ca asta poate inseamna voturi in plus !

Cred ca cel mai mult conteaza calitatea posturilor...dar fiecare cu parerea lui.

 

L-am votat Exe, pe baza increderii...ca de altfel, habar nu am ce e cu el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca cel mai mult conteaza calitatea posturilor...dar fiecare cu parerea lui.

 

L-am votat Exe, pe baza increderii...ca de altfel, habar nu am ce e cu el.

Vezi ca te contrazici... acolo la votare conteaza calitatea votului ?? Nu.

Editat de rotan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rotan, nu zice nimeni că puştiul tău nu merită felicitat pt realizarea lui, dar aici e alt subiect. Eşti :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi ca te contrazici... acolo la votare conteaza calitatea votului ??

Nu ma contrazic nicaieri...nu sunt eu de vina pentru asocierile nepotrivite pe care le faci.

Hai mai bine sa ne abtinem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×