Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Marimea conteaza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

haideti sa ducem discutia in alte zona mai delicate si imi cer scuze daca unora li se va parea cam "personala".....credeti ca din dragoste ati putea mima sentimentul placerii??daca il iubiti,dar are probleme,la-ati minti?sau..dimpotriva, o sa ii spuneti adevarul? daca nu va satisface ati fi in stare sa i-o marturisiti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
haideti sa ducem discutia in alte zona mai delicate si imi cer scuze daca unora li se va parea cam "personala".....credeti ca din dragoste ati putea mima sentimentul placerii??daca il iubiti,dar are probleme,la-ati minti?sau..dimpotriva, o sa ii spuneti adevarul? daca nu va satisface ati fi in stare sa i-o marturisiti?

[snapbacca]49335[/snapbacca]

 

Intrebarea se adreseaza fetelor sau baietilor ? Banuiesc ca da... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu, o rel. nesatisfacatoare sexual e imposibila..

marimea nu conteaza din punctul meu de vdr,

si conteaza enorm sa poti comunica in pat....

parerile mele, cumulate de/alungul relatiilor nereusite....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marimea  iubirii  conteaza,  si  inca  mult.

[snapbacca]47248[/snapbacca]

 

E cel mai tare raspuns de aici, proweb ! Cool ! :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca conteaza si marimea...dar daca e intelegere si o minte deschisa tuturor procedeelor se poate recurge la chirurgie estetica(pentru marire...).Deci nu conteaza...daca e dragoste comunicare respect...si un chirurg bun ...

[snapbacca]46856[/snapbacca]

pentru a putea beneficia de o marime corespunzatoare trebuie sa ai o minte laaarg deschisa, precum si o mare "sete de cunoastere", altfel, dragostea cea imensa nu-ti va produce decit rani si ulterior sa-ar putea chiar sa ai nevoie de un chirurg bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Se poate, normal, daca interesul pentru sex lipseste de ambele parti :- In fond n-a murit nimeni de lipsa si sunt si alte lucruri mai importante in viata

 

....yeah right ::unsure::

 

2. Am prieteni care spun ca nu sufera preludiul, vor sa treaca direct la actiune. Si numarul lor e in crestere pe masura ce investighez mai mult ^_^ E un exemplu concret de -marimea nu conteaza' si cred ca detaliile sunt inutile...

 

3. Sincer, cred ca ar fi mai bine sa te adresezi unui institut de statistica. Daca ma intrebi pe mine sau pe noi cum comunicam in pat, well, trebuie sa reformulezi :)

 

4. Simularea? Doar la bacalaureat ::doh::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....credeti ca din dragoste ati putea mima sentimentul placerii??

 

daca il iubiti,dar are probleme,la-ati minti?

sau..dimpotriva, o sa ii spuneti adevarul?

 

daca nu va satisface ati fi in stare sa i-o marturisiti?

 

 

[snapbacca]49335[/snapbacca]

 

 

 

1. interesant !!! mie nu mi-a trecut niciodata asa ceva prin cap, si ca atare nu am facut-o si nici nu o sa se intimple vreodata,( si sotului ii place asta) si spre surprinderea mea am aflat ca multe femei practica asa ceva... cel putin aici in USA.....

 

2. daca ar avea probleme as fi foarte amabila sa merg cu el la doctor, dar pun pariu ca nu ar vrea el sa fiu alaturi de el in acel caz... si in nici un caz nu as minti, intr-o relatie este mai bine sa spui adevarul....

 

3. in cazul meu, daca nu "termina job-ul " stie exact ce urmeaza, si ca atare isi da mai multa silinta sa faca job-ul bine din prima, dar ceva care trebuie mentionat cu satisfacerea asta, si femeile au o anumita implicare, nu este 100 % raspunderea barbatului .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

marimea nu conteaza......important este ce faci cu "ea".marimea dragostei este foarte mare(dc se poate masura)......dc exista iubire si comunicare atunci nu vad care este problema in ai marturisi ce simti,dc te satisface sau nu......este mult mai bine ca partenerii sa comunice altfel apare monotonia si plictiseala....si totul se termina. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte in stare sa ii zic , chiar de il iubesc. Daca nu si mai repede zic.

DA. Conteaza marimea, poate fi mai placut cu cineva cu o dotare mai maricica.

Sa spui ca nu conteaza marimea ar fi ca si cum ai spune ca o tipa cu un decolteu generos e mai urata ca "o plata".

Amu, ce o fi mare pentru mine poate fi mic pentru altu . Depinde de standardul fiecaruia si ,normal, si cel cu o dotare mai micuta, poate avea reusite net superioare celui mai dotat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×