Sari la conținut
Forum Roportal
Melly1313

Ce le place barbatilor in "pat"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hmm...ce imi place in pat?sunt atatea lucruri care imi plac :) .mai bine spun ce nu mi-ar place(e mai scurt :P ):a 3-a persoana in pat.in rest totul e ok :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce va place voua cel mai mult,ce va excita cel mai tare?

 

Cel mai mult imi place ca pertenera sa fie "salbatica" si putin masochista. Asta ma excita cel mai tare. Sexul "normal" linistit si romantic este ok dar parca nu are "gust" fara asa ceva. Cele mai puternice ejaculari le-am avut atunci cand cu 20-30 de secunde inainte de a termina ea mi-a provocat putina durere.... dar cred ca am dat mai multe detalii decat era nevoie ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cat penibil! :blink:

 

O femeie buna la pat e neaparat o femeie inventiva, asa ca ideile ar trebui sa curga, nu sa ceri pe un forum pareri/idei/solutii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce va place voua cel mai mult,ce va excita cel mai tare?

 

Pai cel mai tare ma excita intimitatea... si tocmai de aia nu cred ca e cazul sa zic in gura mare pe forum :)

ce conteaza ce ma excita pe mine... vad ca pe tine te excita toate alea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai cel mai tare ma excita intimitatea... si tocmai de aia nu cred ca e cazul sa zic in gura mare pe forum :o:

ce conteaza ce ma excita pe mine... vad ca pe tine te excita toate alea :blink:

:)

 

Bun raspuns. Problema e ca in ziua de azi pe tot mai putini ii excita intimitatea, despre sex a ajuns sa se vorbeasca ca despre mersul pan' la paine... bleah!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este o intrebare exclusiv pentru barbati?

Partenerului meu ii place cel mai mult in afara "patului"...

Dar daca te gandesti sa auzi cateva pareri pe forum si dupa aceea sa le aplici partenerului tau faci o greseala cam mare. Fiecare se manifesta diferit in momentele astea...daca iubitul tau este tandretea intruchipata nu cred ca i-ar pica bine sa die biciuit sau mai stiu eu ce....sau invers...

 

De ce nu-l intrebi pe el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×