Sari la conținut
Forum Roportal
Steaua

Nicoleta Luciu

Postări Recomandate

Care vrea numarul ei de tel sa ma contacteze la XXXXXXXXXX! Serios va zis care sunteti fanii ei si vreti numarul sunati-ma oricand !

 

Edit dj_hestia: Persoanele interesate sa te contacteze prin PM!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt mine cel putin e neinteresanta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puah! :-

cand ai aici pe forum fete de dau pe afara caimac si spuma,care dorm noaptea cu Eliade ,Goethe si Eco sub perna, pentru care arta, muzica,baletul, menuetul,desuetul si intrinsecul nu mai au nici o taina,care desi intalnesc zi de zi oameni perfecti sau sunt asaltate pana la epuizarea fizica cu cereriri de casatorie prefera sa-si risipeasca timpul cu totii nebunii si exaltatii de pe acest forum ...cui,intreb cu stupoare, sa-i mai pese de vulcanizata aia.Plus ca e de o prostie care pana si pe roportal ar fi ilegala.

zic..

Editat de Dunedain

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puah! :-

cand ai aici pe forum fete de dau pe afara caimac si spuma,care dorm noaptea cu Eliade ,Goethe si Eco sub perna, pentru care arta, muzica,baletul, menuetul,desuetul si intrinsecul nu mai au nici o taina,care desi intalnesc zi de zi oameni perfecti sau sunt asaltate pana la epuizarea fizica cu cereriri de casatorie prefera sa-si risipeasca timpul cu totii nebunii si exaltatii de pe acest forum ...cui,intreb cu stupoare, sa-i mai pese de vulcanizata aia.Plus ca e de o prostie care pana si pe roportal ar fi ilegala.

zic..

Esti tu rautacios de fel, dar iete ca acum sunt intru totul de acord cu tine. :P

Nici eu nu o sufar pe Nicoleta Luciu, e vulgara, e increzuta, infumurata si ignoranta. Cui, oare cui ar putea sa-i placa de o asemenea femeie? Poate doar disperatii... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puah! 8)

cand ai aici pe forum fete de dau pe afara caimac si spuma,care dorm noaptea cu Eliade ,Goethe si Eco sub perna, pentru care arta, muzica,baletul, menuetul,desuetul si intrinsecul nu mai au nici o taina,care desi intalnesc zi de zi oameni perfecti sau sunt asaltate pana la epuizarea fizica cu cereriri de casatorie prefera sa-si risipeasca timpul cu totii nebunii si exaltatii de pe acest forum ...cui,intreb cu stupoare, sa-i mai pese de vulcanizata aia.Plus ca e de o prostie care pana si pe roportal ar fi ilegala.

zic..

 

:hi: aici si eu sunt de acord :) Nicoleta aia..ma dispera..cat timp a fost la Teo..a fost..doar asa..ca statea in fuste scurte..si..sa se mai uite si lumea la ea..sa stie ca exista..acum joaca intr'o telenovela..ca..vezi Doamne ce..vedeta si actrita e ea,e groaznica,nici sa vorbeasca ca lumea nu stie,si..sunt de acord cu tine heidy..poate..doar disperatilor le place..dar..nu se stie niciodata..fiecare cu gusturile lui!!! :lol2:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahaha cred ca daca v-ati uita acum in oglinda v-ar durea ochii de la culoarea verde de pe fetele voastre. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hahahaha, e prea BUNA, iNdividiosilor !!!!

Personal.n-o cunosc, nu am auzit de ea, dar reactile voastre sunt suficiente..

probabil ca-i f'o meuf canon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat e de inteligenta,dar in mod cert este o femeie frumoasa.Depinde acum de gusturile fiecaruia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie personal nu mi se pare frumoasa. Ce e frumos la ea? Ca are bustul de 120 cm? Aaa, asta e frumos, nu? 8) Daca la voi asta inseamna frumusete inseamna ca sunteti superficiali.(no offence) :))

Femeia aia e oribila! Plus ca frumusetea fizica e trecatoare. Alta calitate in afara de bustul acela impresionant, nu prezinta, asa ca nu vad unde ar fi frumusetea...

PS: spider, in viata mea nu am fost invidioasa pe frumusetea altora sau pe bogatia altora.

Dar femeia asta chiar nu are nimic frumos. sincer acum. parerea mea proprie si personala, ca doar stiti ca gusturile nu se discuta. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×