Sari la conținut
Forum Roportal
cosx

Pierdut Caine Labrador

Postări Recomandate

In data de 27 mai sa-a pierdut in Zona Colentina - sell Fundeni un Labrador Negru.

Mascul. Raspunde la numele Nero. Are 11 ani si este epileptic. Necesita tratament urgent.

Ofer recompensa de 10.000.000 lei pe loc oricui mi-la poate aduce sau ma poate ajuta sa-la gasesc.

post-5433-1117432806_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am pus anuntul tau si pe forulul aminale.ro la topicul caini pierduti/ gasiti. Daca ai da si un numar de telefon sa poti fi contactat il voi atasa si acolo. Sper sa-la gasesti, succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau sa aud ca sa-a pierdut un caine. Sper sa il gasesti. Eu te inteleg.. ca si eu am caine si il ador.. nu as putea fara el. Nu imi aduc aminte viata iniante de el parca dintotdeauna a fost la mine. Sa dea Domnul sa-la gasesti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In data de 27 mai sa-a pierdut in Zona Colentina - sell Fundeni un Labrador Negru.

Mascul. Raspunde la numele Nero. Are 11 ani si este epileptic. Necesita tratament urgent.

Ofer recompensa de 10.000.000 lei pe loc oricui mi-la poate aduce sau ma poate ajuta sa-la gasesc.

[snapbacca]45359[/snapbacca]

 

Edit: Nu fi rautacios!! Daca as fi in locul lui poate ca as da chiar mai mult...

Editat de monique

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of Of ... sorry ca aud asta.... dar... intotdeauna un caine trebuie sa se intoarca la casa lui daca a plecat... am un vecin care il lasa afara fara stapan... si se intoare dupa 3 zile... dar macar se intoarce.. si catelu meu era sa il pied de mai multe ori.. dar e bine ca e mic... si nu poate fugi asa de repede :wub:... si e mai grav ca e mic... pentru ca nu se vede :Pe deci eu zic ca daca nu sa-a intors... inseamna ca e la cineva,... intotdeauna se intoarce un caine... poate sa se intoarca si dupa o luna...dar siiigur se intoarce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am avut si eu o catelusa care a fost furata anul trecut pe la ora 18:30 intr-o zii super urata de iarna in timpul in care eu eram in magazin.. am cautat-o foarte mult ... a doua zii cand sa ma duc pe-afara sa o mai caut -la 18:30-, cand sa ies am dat peste ea intrand foarte disperata in casa si ducandu-se direct la mancare si apa .. fusese clar ca a furat-o cineva si a fugit pt. ca era tunsa ca sa nu o recunoastem + ca ea cand ramane singura acasa sau la cineva strain nu mananca deloc.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×