Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Ma inseala sau sunt decat obsedata?!?!?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu iti face iluzii, vrei o razbunare.

Vreau dar sunt pasnica si atata timp cat il respect asta vreau si eu...inainte vb de multe ori pe zi...acum abia ma suna...(are abonamente si nu e sarac ca sa nu isi permita)...ma gandesc nici eu sa nu il mai sun...nu am de ce...chiar daca aia ramane acolo nu accept...e un idiot

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu trebuia sa se intample asta...de ce?!?!?! adica cand am vb la telefon ieri sa rastit la mn aiurea si am zis sa las de la mn...nu pot sa cred...
Daca se rasteste la tine, nu mai vb cu el pana nu te cauta, si atunci zii verde'n fata ce ai de zis. Nu'i normal sa se rasteasca la tine aiurea, si nici sa se comporte urat. Ia fai o surpriza si dute in vizita la el la sat :P Nu mi'ai zis cati ani au cei 2 :P si voi de cat timp sunteti impreuna? Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca se rasteste la tine, nu mai vb cu el pana nu te cauta, si atunci zii verde'n fata ce ai de zis. Nu'i normal sa se rasteasca la tine aiurea, si nici sa se comporte urat. Ia fai o surpriza si dute in vizita la el la sat :lol2: Nu mi'ai zis cati ani au cei 2 :doh: si voi de cat timp sunteti impreuna?
nu stiu ce varsta are idioata aia...el 19...si avem 4 luni impreunasunt atat de suparata... :P :P :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu ce varsta are idioata aia...el 19...si avem 4 luni impreuna

 

La varsta asta, majoritatea vor doar secs. Cine stie ce'o fi in mintea lui...sau ce relatie au cei doi acum, poate nu te inseala...da' mai bine te duci si vezi cu ochisorii tai :P

Tu cati ani ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 si tocmai in Onesti nu am cum sa ajung....

de obicei ma suna de 3 ori pe zi...acum e 3 si nu a dat un semn de viatza... :P :P :lol2:

 

Asta e naspa :lol2: asteapta sa te sune si ia'l in suturi sau inchide'ti telu' vreo 2 zile, sa vezi cum reactioneaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e naspa :P asteapta sa te sune si ia'l in suturi sau inchide'ti telu' vreo 2 zile, sa vezi cum reactioneaza.

Vampirito,tu vorbesti din proprie experienta? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
offff :P :P :lol2:

Poti s-o mai zici o data...greu si cu iubirile astea neimpartasite de la saptispe ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×