Sari la conținut
Forum Roportal
_cata

www.anti-romanian.org

Postări Recomandate

hey nu stiu ce sa zic... doar ca am un "feeling" ca website-ul este inventat de un "roman patit".... si poate intr-o oarecare masura ii pot intelege indirjirea.... dar nu cred ca este cea mai buna solutie!!!...

oare de ce nu a creat un website "sa se lege" si de rusi si toti ceilalti "producatori" de virusi si toate chestiile care irita oamenii pe net...

poate nu-i adevarat, dar asa simt eu... la ora asta cind ma simt tare obosita...si dorm pe mine....

ceva pare sa fie "fisy"... by the way, nu am citit tot de pe website!!! dar nici ca ma intereseaza... (sa presupunem ca "cineva" mi-ar accesa mie computerul, nu are decit sa-mi ia niste poze...unele mai frumoase decit altele !!!, nu am in computerul meu informatii bancare, credit card nrs. ori ce a mai mentionat el in website-ul lui...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da... se vinde pe internet ce se vinde si merge bine si pe piata muzicii romanelesti! Manele turbate pentru turbati!!! Ce se intampla cu muzica populara romanasca???

Si uite asa se amesteca culturile si tot asa le-a ramas romanilor sa se integreze ei in societatea tiganilor!

Pe radio "dor de tara" se difuzeaza si manele!!

Nu mai zic nimic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×