Sari la conținut
Forum Roportal
bullan

unde lucreaza fiecare

Postări Recomandate

Condor, pe numele lui din C.I. Sorin, lucreaza in domeniul constructiilor navale, este sudor in mediu de gaz protector (CO2), nu-i pare rau pentru meseria aleasa, nu-i pare rau ca meseria lui este grea, ii pare rau ca facultatea pe care si-ar dori sa o urmeze(profilul sudura) nu are decat cursuri la zi la buget. In rest....nu imi este rusine cu ceea ce sunt, nu imi este rusine cu ceea ce fac....sper sa prind unu din contractele care le vreau eu si asta doar pentru a demonstra strainatatii ca romanii sunt mai mult decat hoti. SUNT ROMAN si ma bat cu oricine pentru a ridica ROMANIA

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Condor, pe numele lui din C.I. Sorin, lucreaza in domeniul constructiilor navale, este sudor in mediu de gaz protector (CO2), nu-i pare rau pentru meseria aleasa, nu-i pare rau ca meseria lui este grea, ii pare rau ca facultatea pe care si-ar dori sa o urmeze(profilul sudura) nu are decat cursuri la zi la buget. In rest....nu imi este rusine cu ceea ce sunt, nu imi este rusine cu ceea ce fac....sper sa prind unu din contractele care le vreau eu si asta doar pentru a demonstra strainatatii ca romanii sunt mai mult decat hoti. SUNT ROMAN si ma bat cu oricine pentru a ridica ROMANIA

 

 

Impresionant Condor :) ...Am teminat o facultate pe timpul " raposatului " ... n-am practicat niciodata in meseria in care m-am pregatit pe timpul facultatii , iar acum ( pentru ca nu am invatat carte ) , ma ocup cu vanzarile ... Vand instalatii termice si sanitare si imi place foarte mult ceea ce fac ... Este un joc de puzzle care iti pune imaginatia si inteligenta la lucru ... Asadar , femei in domeniul barbatilor ... Subscriu si eu la "SUNT ROMAN si ma bat cu oricine pentru a ridica ROMANIA" :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt Consultant bancar pe departamentul - "credite de nevoi personale pentru persoane fizice" si am o afacere persoanala impreuna cu prietena mea .. viitoarea mea sotie.

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt Consultant bancar pe departamentul - "credite de nevoi personale pentru persoane fizice" si am o afacere persoanala impreuna cu prietena mea .. viitoarea mea sotie.

 

Melon ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Melon ? :o:

Ce e Melon?

Sa-mi spuna si mie cineva ce este aia Melon. Am cautat pe google si nu am gasit nimic :P

Editat de Simplu_X

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e Melon?

Sa-mi spuna si mie cineva ce este aia Melon. Am cautat pe google si nu am gasit nimic :o:

In greaca inseamna viitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce e Melon?

Sa-mi spuna si mie cineva ce este aia Melon. Am cautat pe google si nu am gasit nimic :o:

 

e o agentie unde se prelucreaza informatiile despre credite, am niste colegi care au prestat acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×