Sari la conținut
Forum Roportal
hana

cum treci peste o despartzire..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fiecare dintre noi a cunoscut candva o persoana pe care au iubit-o si si-au dorit-o din tot sufletul. uni au fost norocosi si au ramas cu ea tot restul vietzi dar cei ce atzi pierdut-o cum atzi reusit sa trecetzi peste asta?... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am invatat de la o persoana foarte draga mie ca in viata nimeni si nimic nu este de neinlocuit.Asa am reusit de fiecare data sa trec peste,gandindu-ma ca o sa fie un "next"....

Iar timpul vindeca orice rana,chiar daca pe moment ni se pare ca durerea noastra e cea mai mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu mancare si bautura :yahoo:

dragutz si chiar a tzinut figura? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dragutz si chiar a tzinut figura? :blink:

 

Mai adauga cativa prieteni de nadejde si pusi pe fapte mari, si da, este una din solutii.

 

Alta ar fi sa iti iei un timp sa intelegi cele petrecute- e un demers mai lung, mai constisitor din punct de vedere al efortului sufletesc, insa rezultatul este unul bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca oricine trece foarte greu peste astfel de perioade

dar timpul le vindeca pe toate

asa ca aveti incredere in voi si totul o sa fie bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io am asteptat 2 ani k sa fiu q o persoana p kre o iubesc.Si am fost 4 saptamani ,ne-am certat si acum iar suntem impreuna:wub:.Sincer sa fiu nu shtiu qm ar fii viitorul fara ea :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io am asteptat 2 ani k sa fiu q o persoana p kre o iubesc.Si am fost 4 saptamani ,ne-am certat si acum iar suntem impreuna:wub:.Sincer sa fiu nu shtiu qm ar fii viitorul fara ea :blink:

 

 

iulian ,ai doar 14 ani ...............mai vorbim peste vreo ....10 ani ! :o:

 

fiecare dintre noi a cunoscut candva o persoana pe care au iubit-o si si-au dorit-o din tot sufletul. uni au fost norocosi si au ramas cu ea tot restul vietzi dar cei ce atzi pierdut-o cum atzi reusit sa trecetzi peste asta?... :cool:

 

 

sa pierzi e atat de usor ...........mai greu e sa treci ...peste,pe sub ,ocolit...........e dificil dar,nimic nu e imposibil !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
constientizand ca tot ce-i lumesc e trecator :blink:

 

 

corect ......si ca intotdeauna un inceput are si un sfarsit ! :cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×