Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

CER EXPLICATII!

Postări Recomandate

Vad ca mi s-a inchis un topic fara nici o explicatie!

Chiar nu consider ca e ceva deplasat sa existe un topic unde ceilalti sa ti se adreseze personal, in mod publi, astfel evitandu-se offtopicurile.

Si nu vreau sa aud explicatia ca exista chat-ul sau mesajele private!

 

Deocamdata am tastat prea mult pt acest forum, asa ca astept moderatorul care a facut asta sa se justifice, si cred ca nu doar mie, pt ca am vazut ca a mai inchis un topic similar fara explicatii!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce mai intrebi? Tu esti shefa!

Nu trb sa ma ajute altcineva. Cine l-a inchis trb sa puna link-ul.Nu cred ca sunt dator sa caut eu explicatia prin paginile forumului. Sau credeti ca sunt dependent de el si toata ziua nu am alta treaba decat sa iau topic cu topic sa caut explicatii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce mai intrebi? Tu esti shefa!
gresit. si a propos, sa inteleg ca acel compliment imi era adresat mie in mod direct, daca asta e premisa de la care ai plecat? :o:
Nu trb sa ma ajute altcineva.
se pare ca da :doh:
Cine l-a inchis trb sa puna link-ul.Nu cred ca sunt dator sa caut eu explicatia prin paginile forumului. Sau credeti ca sunt dependent de el si toata ziua nu am alta treaba decat sa iau topic cu topic sa caut explicatii?
doamne fereste :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gresit. si a propos, sa inteleg ca acel compliment imi era adresat mie in mod direct, daca asta e premisa de la care ai plecat? :- se pare ca da :D :doh:

Nu, daca nu ai fost tu cea care l-a inchis.

Daca ai facut tu asta, sper sa nu te ofensezi si sa recunosti ca a fost o omisiune de moment si asta e , imi trece, toti gresim!

:yes:

Cred ca acum poti inchide!

 

Trebuia topic pentru asta? Puteai sa ceri explicatiile astea pe PM... Cred..

Crezi gresit d.p.m.d.v. Asa am considerat ca-i mai bine!

Unii moderatori mai trb si urecheati :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred io ca altcineva sufera de frustrari aici :doh: ... :yes:

Editat de AnnaCondor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×