Sari la conținut
Forum Roportal
CatAnca

Pete de toate felurile şi soluţii pt a scăpa de ele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar nu stie nimeni cum scot petele alea??? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ha, am ras cu lacrimi, ce dulci sunteti voi. Va multumesc enorm dar pe forum se posteaza doar daca stiti sa raspundeti, nu ca sa faceti raspunsuri sa cresteri in grad, mai desteptilor. :pardon: pt amandoi.

PS: Si se spune foarfeca mai desteapto.

Editat de RHS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ha ha ha, am ras cu lacrimi, ce dulci sunteti voi. Va multumesc enorm dar pe forum se posteaza doar daca stiti sa raspundeti, nu ca sa faceti raspunsuri sa cresteri in grad, mai desteptilor. :pardon: pt amandoi.

PS: Si se spune foarfeca mai desteapto.

 

Domn'doctor...ati inceput cam asa:,,Am picat motorina",asteptati un raspuns serios.

Dupa cateva ore,de disperare,insistati sa va dea cineva o solutie.Normal ca veti primi raspunsuri de genul celor primite.

Daca stia vreun forumist din cei activi cum puteati scoate acele pete ,primeati un raspuns adecvat.

Tocmai dumneavoastra ati crescut(sa cresteti-sa cresteri) in grad.Raspunsurile se dau nu se fac,domn' doctor.Poti face,dar altceva.

 

PS:foarfeca=saritura care se executa ridicand picioarele unul dupa altul,ca miscarea lamelor unui foarfece,practicata in unele sporturi.

 

PS':ambele variante sunt corecte. :no:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ravl,eu am scos pete de var lavabil uscate,uscate cu cif crema, de pe mobila...vezi si tu daca ai bafta.Dar am frecat,nu gluma... :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cu un colorant special...te duci la spalatorile ei acolo identifica culoarea pantalonilor(originala) si aplica un colorant...si o sa fie ca noi...dar nu cred ca se merita decat daca ti in mod special la acei pantaloni!!

bafta

 

 

e vorba de palton nu de pantaloni!!! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ieri am bagat la spalat un palton alb de stofa. Din exces de zel, am turnat si putin clor in masina de spalat, ca sa iasa mai alb. Insa ghinionul a fost ca in loc sa se curete, paltonul meu s-a umplut de pete portocalii (ca de rugina) :o . Cu ce se pot curata petele de clor???

 

 

NUMAI SI NUMAI CU ZEAMA DE FOARFECA! :doh: :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NUMAI SI NUMAI CU ZEAMA DE FOARFECA! -_- :doh:

 

Din pacate are dreptate Koffe ... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa il arunci

Daca materialul a fost atacat de clor , e singura solutie

 

:yes:

 

Ce istet eram acum exact un an :doh:

 

-_-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×