Sari la conținut
Forum Roportal
cosmin18

cum sa cuceresc o fata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Frate, ti s-a ura cu binele?

Stai in banca ta, ca ai sa regreti amarnic!

 

 

Un sfat bun

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare ! ... am si eu o mica problema ... de curand am cunoscut o fata in clasa a 9-a de la liceul unde invat (eu sunt a 11-a)... m-am bagat in seama la ea , am vorbit noi ce am vorbit si p mess si fata in fata, si acum a inceput sa-mi placa de ea ... problema e ca eu sunt cam uratel (parerea mea :kiss: ) , iar ea e foarte draguta, aproape ce mai frumoasa din generatia ei ... pute-ti sa-mi dati niste sfaturi cum as putea sa o cuceresc ?? de sfatul cu sa fie eu insumi nu mai e nevoie pt ca asta fac tot timpul ... experienta nu prea am , sanse cred eu ca as avea, doar ca ma tem foarte tare de un refuz ... am impresia ca a inceput sa tina la mine ca la un frate ... ceea ce parerea mea nu e prean bine in cazul meu :| ... ajutati-ma va rog cumva :P ... sper ca nu v-am plictisit cu "romanu`" meu :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am 13 ani si m-am indragostit de o fata de 14 ani ,si nu stiu cum s-o sarut ,ink nam invatat va rog scrietimi

Editat de robert-love

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe obraz :D

 

Vad ca ne-ai asasinat cu problema asta ... Nu crezi ca mai ai timp sa faci asta ? Cred ca ar fi mai interesant un counter , sau un GTA la varsta asta ... Mai incolo se vor gasi cativa profesori sa te-ndrume ... Revino si tu la 18 ani . :D

Editat de *Berbecut*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 13 ani si m-am indragostit de o fata de 14 ani ,si nu stiu cum s-o sarut ,ink nam invatat va rog scrietimi

 

 

e ca mersul pe jos...o sa inveti tu!

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Reguli

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reproşurile cu privire la greşelile gramaticale sau de scriere la adresa membrilor. Dacă greşelile gramaticale sau de scriere ale unui membru sunt at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

discutia a luat-o demult pe aratura , subiect inchis

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×