Sari la conținut
Forum Roportal
aina

Cum iti dai seama...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna.Ma numesc aina si am o relatie de un an de zile si locuim impreuna.in tot timpul acesta ne-am impacat bine.au existat si certuri,k in fiecare relatie,dar toate au trecut.problema este atitudinea lui fata de mine.nu inteleg ce e cu el.cateodata se poarta atat de frumos cu mine,incat nu imi vine sa cred k am asa un baiat langa mine.dar cateodata se poarta urat,e rece si distant,chiar nepasator fata de mine.am discutat cu el despre asta si a zis k asa e firea lui.insa eu nu stiu ce sa mai cred.ii place sa fie liber,sa nu ii cer cont ptr nimic,iar cand ii cer cont de ceva zice k nca nu sunt sotia lui k sa ii tin evidenta ce face.si ce e cel mai rau,cand se enerveaza tare pe mine ma bate.stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa.dupa ce ii trece spune k era nervos si de asta a spus asta.in perioadele in care ne impacam bine,se poarta foarte frumos,ma alinta si simt k ma iubeste.nici eu nu stiu ce sa cred.sau ce sa fac sa vad dak tine cu adevarat la mine.astept un sfat si o parere de la voi.poate ma ajutati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna.Ma numesc aina si am o relatie de un an de zile si locuim impreuna.in tot timpul acesta ne-am impacat bine.au existat si certuri,k in fiecare relatie,dar toate au trecut.problema este atitudinea lui fata de mine.nu inteleg ce e cu el.cateodata se poarta atat de frumos cu mine,incat nu imi vine sa cred k am asa un baiat langa mine.dar cateodata se poarta urat,e rece si distant,chiar nepasator fata de mine.am discutat cu el despre asta si a zis k asa e firea lui.insa eu nu stiu ce sa mai cred.ii place sa fie liber,sa nu ii cer cont ptr nimic,iar cand ii cer cont de ceva zice k nca nu sunt sotia lui k sa ii tin evidenta ce face.si ce e cel mai rau,cand se enerveaza tare pe mine ma bate.stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa.dupa ce ii trece spune k era nervos si de asta a spus asta.in perioadele in care ne impacam bine,se poarta foarte frumos,ma alinta si simt k ma iubeste.nici eu nu stiu ce sa cred.sau ce sa fac sa vad dak tine cu adevarat la mine.astept un sfat si o parere de la voi.poate ma ajutati.

Poarta-te o perioada si tu la fel.Si vezi,poate reusesti ceva.Uite,eu ma mai comport rece cu partenera mea.De ce?Tocmai pentru faptul ca atunci,daca simte ceva pentru tine,realizeaza faptul ca te poate pierde :yes: .Si atunci e si ea mai..........ce o mai scaldam atata,mai in limba :o:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cand se enerveaza tare pe mine ma bate.

Tristan, fata a zis ca O BATE!!!! :yes:

cred ca n-ai citit atent... cum sa se comporte la fel?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Clar,VITEZA.Mai,fata despre astfel de barbati.......nici cel mai mic regret.Cum naiba stai cu el.Eu nu accept nici macar sa ii arunc o vorba urata.Cand ma enervez prefer sa ma duc de acolo.Ma calmez,relativ repede si e ok.Dicutam.Dar sa dea in tine........Si ce,nu poa' sa-i arda o tigaie si ea :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna.Ma numesc aina si am o relatie de un an de zile si locuim impreuna.in tot timpul acesta ne-am impacat bine.au existat si certuri,k in fiecare relatie,dar toate au trecut.problema este atitudinea lui fata de mine.nu inteleg ce e cu el.cateodata se poarta atat de frumos cu mine,incat nu imi vine sa cred k am asa un baiat langa mine.dar cateodata se poarta urat,e rece si distant,chiar nepasator fata de mine.am discutat cu el despre asta si a zis k asa e firea lui.insa eu nu stiu ce sa mai cred.ii place sa fie liber,sa nu ii cer cont ptr nimic,iar cand ii cer cont de ceva zice k nca nu sunt sotia lui k sa ii tin evidenta ce face.si ce e cel mai rau,cand se enerveaza tare pe mine ma bate.stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa.dupa ce ii trece spune k era nervos si de asta a spus asta.in perioadele in care ne impacam bine,se poarta foarte frumos,ma alinta si simt k ma iubeste.nici eu nu stiu ce sa cred.sau ce sa fac sa vad dak tine cu adevarat la mine.astept un sfat si o parere de la voi.poate ma ajutati.

out with the f***er! Dragoste cu nabadai. :yes: ..dar nici chiar asa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce,nu poa' sa-i arda o tigaie si ea :o:

ar fi tare! :- :yes:

 

partea trista e ca aina vorbeste (scrie) exact ca majoritatea femeilor abuzate: "stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa."

CREZI ca exagereaza????? aina, SIGUR exagereaza! :yes:

si te ameninta ca te lasa?! pai lasa-l tu pe el! acum! nu mai sta pe ganduri! :o::o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ar fi tare! :- :yes:

 

partea trista e ca aina vorbeste (scrie) exact ca majoritatea femeilor abuzate: "stiu k si eu sunt o fire sacaitoare,dar cred k exagereaza.e o fire foarte sensibila si orgolioasa.eu il iubesc mult si nu as vrea sa il pierd vreodata.cateodata ma ameninta k ma lasa."

CREZI ca exagereaza????? aina, SIGUR exagereaza! :o:

si te ameninta ca te lasa?! pai lasa-l tu pe el! acum! nu mai sta pe ganduri! :o: :yes:

Monica,intrebare asta ma urmareste de mult timp.Nu le inteleg pe femeile astea.Adica,prefera unul care ii mai da cate o bataie,preventiv,dupa principiul"lasa ca stie ea",in locul unuia care intr-adevar merita.Ce naiba e cu femeile astea?Ajung sa ma gandesc ca poate sunt sado si le place.Altfel nu le inteleg.

Aina,un sfat,de la un barbat.Lasa-l si uita-l,gaseste-ti un barbat care te va bate cu trandafiri,gesturi tandre,ma rog cu ce vrei tu, si mai ales sa te bata de sa nu te vezi, dar sa te bata cu iubire si respect. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×