Sari la conținut
Forum Roportal
AndreeaConstantin

Black Friday - runda 2

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Va pregatiti pentru Black Friday runda 2? Sau vi se pare ca a fost suficient ce a fost pana acum? Am ales sa nu cumpar cateva produse care ma interesau, fiindca am sperante mai mari la reducerile de maine. Vreau sa urmaresc in special okazii. Nu stiu daca ati vazut ca s-au bagat si ei si cica au foarte mari reduceri. Mi se pare ca aveau oricum preturi mai mici la anumite produse. Chiar ma tenteaza. Voi urmari si Emag-ul in continuare si celelalte magazine.

 

Sper sa nu imi para rau ca am asteptat, asta-i tot ce pot sa zic. Voi ce feeling aveti legat de ce va fi maine? Mai vreti sa va cumparati ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Black Friday. Sarbatoarea internationala a dronelor.

Nu-ti mai pune intrebari. Judeca valoarea ta si a celor din jur in functie de cantitatea de electronice acumulata.

Calca-te in piciore cu celelalte drone venite pentru o reducere de 30%

Du-te la un servici pe care-l urasti ca sa-ti mai cumperi chestii care nu-ti trebuie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu aici la cumparaturi de Black Friday. De fapt mai mult la vanat decat cumparat ca n-am ajuns casa cu absolut nimic. O labareala toata chestia. Cautam sa cumpar un TV nou LED/HDTV de pus pe perete si ma gandeam ca gasesc nush ce reduceri fantastice. Da de unde....la marcile bune precum Sony, Samsung, Sharp sau LG daca aveau reduceri de vreo 10% iar reducerile considerabile erau la marci precum Heir, Insignia, RCA si Hisense.

Nici nu stiam ca Heir face si televizoare. Eu creadeam ca fac doar masini de spalat rufe. laugh.png

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi ce feeling aveti ? Mai vreti sa va cumparati ceva?

 

Eu am feelingul ca it sucks.

 

Nu-mi place sa cumpar la ordin, nici sa ma prefac indragostit de Dragobete, nici sa dau flori si inimioare de Balantine's Day.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×