Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ORGÍE, orgii, s. f. Petrecere desfrânată cu exces de mâncare și de băutură; desfrâu, dezmăț, bacanală

 

si adaug eu, cu mult sex.

 

Sau accept si varianta mai noua si mai limitata de 3-some; de acolo plecam.

 

Cum o fi oare?

Eu sunt mai emotiv si n-am reusit sa o fac; o data m-am imbatat prea tare si nu mai tin minte nimic, alta data m-am inhibat pentru ca n-au alea date unghiile de la picioare cu oja si m-am limitat la un oral in baie cu una... etc. Prostii din astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa. si? acu te macina frustrarile?

Da... zic ca ma irosesc aiurea si nu-mi folosesc toate telentele si posibilitatile fizice la maxim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am stiut, n-am fost in Cuba inca si nici nu planific curand sa vizitez pe acolo.

 

Trebuia sa anunti si un premiu la party pentru cea mai buna ... intr-o faza al orgiei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

alta data m-am inhibat pentru ca n-au alea date unghiile de la picioare cu oja si m-am limitat la un oral in baie cu una... etc. Prostii din astea.

 

care alea? angajatele de la bordel?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu trebuie sa ai fantezie eu ti-am dat doar o idee ... anunta ceva ca in Las Vegas ca vor veni si Beckham si Snoop Dogg la party si cea mai performanta in oral sex sa zicem va deveni Regina Motocicletei Harley ... virtual dar va deveni ca vor concura cu Paris Hilton si Kim Kardashian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×