Sari la conținut
Forum Roportal
AtlantheanGmail

Cautare partial matrimonial de iubire feminina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tanar, singur, timid, mojic, 20 ani, sarac, pervers, depravat, sau orice as fi, in cautare de prietenie sau de relatii discrete aventuri. Par a fi prea sensibil, dar uneori primele impresii sunt mereu iluzii. Cunoaste-ma si accepta-ma cum sunt. Privesc lucrurile asa cum sunt Nu ma consider atractiv, stiu ca am multe defecte, insa calitatile nu mi le cunosc inca, poate voi fi ajutat de cineva sa mi le descopar...

Caut fata sau femeie, accept felul tau de a fi.

 

O femeie sau fata pentru mine este foarte frumoasa si draguta ... imi place foarte mult, tot ceea ce este, cu tot ceea ce reprezinta, totul ma atrage, dar nu stiu cum sa fac sa spun... ma simt atat de insingurat si timid si nu as indrazni... cand vad pe o femeie, dar nu as putea rezista farmecului si atractiei, si in fata ei... sunt tanar totusi si nu am mai cunoscut pana acum o asemenea atractie, chiar si fata de feminitatea oricareia dintre ele... nu stiu ce sa fac, nu am cu cine ma sfatui, dar parca simt o ardoare, o dorinta, de a imbratisa si a saruta cald, dulce si pasional... nu am mai cunoscut pe nimeni asa, iar acest lucru ma rusineaza si ma intristeaza, ca nu sunt pe masura asteptarilor, dar o asemenea stare ma doboara... as avea nevoie de o atingere calda, cu putina tandrete, sa-mi alipesc si eu pieptul de al ei piept, sa o tin in brate, sa o simt, sa o ating... nu am mai iubit pe nimeni pana acum, iar in acest moment simt nevoia... acea dorinta, de a avea, o prima dragoste... Stiu ca am si defecte, dar orice om are... pentru mne nu ar conta, o as accepta in toate privintele, asa cum este ea... Dar, oare, ea m-ar accepta?

 

Caut o persoana feminina, prietena si sau prietene, fata, fete, femeie sau femei, pentru prietenie sau relatie (discreta) sau distractie sau altele. Accept o fata sau o femeie asa cum este, frumoasa, cum se cade, frumoasa, nobila sau depravata, timida sau curajoasa, vreau o imbratisare calda, o strangere de mana, un umar pe care sa pun eu sau sa puna ea capul, chiar si un sarut pasional, tandrete, si multe altele, dar si prietene, sa alung monotonia...

Pot accepta cam in orice fel ar fi ea, indiferent de orientare, pot fi si mai multe, intre 18 si 45 de ani, eu ma cam "sfarsesc" de asemenea patima...

disponibil la contacte : zar_love4u@yahoo.ro si 0733311808

 

Sunt cam timid, emotiv, neatragator, insa vreau sa cunosc si persoane noi...

 

"Am nevoie de "tine" care sa ma ajuti sa ies din vagauna mea bantuita de vulturi si sacali, sa-mi dai curajul sa infrunt viata, sa nu ma mai desconsider. Sa am incredere in mine si in cei din jurul meu. Te astept pe "tine" salvatoarea mea."

 

" Sunt mii si mii de cuvinte frumoase pe care cu siguranta ca le meriti, eu din pacate nu le stiu pe toate ca sa ti le spun... din pacate nu pot atinge soarele sa ti-l daruiesc.. nu pot atinge stelele pentru a ti le darui... nu-ti pot da nimic mai mult, sufletul meu, gandurile mele, trupul meu... intreaga mea fiinta! Si daca iti spun ca te ador fara ca macar sa-ti fi intalnit privirea... inseamna ca te iubesc pentru ceea ce esti, pentru ceea ce ma faci sa simt... sa fiu... pentru sufletul tau de aur... pentru tot ceea ce reprezinti pentru viata mea... Si cum sa nu te iubesc cand pentru tine simt ceea ce nu am simti pentru nimeni niciodata? Cand tu ma faci sa ma simt cea mai importanta persoana din intreaga lume? Cum sa nu visez la tine... cum sa nu te vreau langa mine in fiecare clipa... cum sa nu te iubesc... cum sa nu vreau sa te stiu langa mine tot restul vietii? Nu am cuvinte de ajuns ca sa-ti spun tot ceea ce simt pentru tine... sper doar cu timpul sa-ti pot demonstra toata dragostea pe care ti-as purta..."

 

""Dragostea nu este numai flori, zambete, iubire, ci inseamna si lacrimi, dorinta, pasiune si de aceea putini au privilegiul de a-i descoperi puterea. Tu ma faci sa rad. Tu ma faci sa plang. Tu ma faci sa simt ca traiesc. Tu ma faci strig: Te iubesc! Uneori mai gresim... dar eu stiu ca noi ne iubim.. iti multumesc pentru tot ceea ce faci ptr mine.. cu multa dragoste..."

 

"Toata ziua ma gandesc la tine esti cea mai buna te ador enorm de mult!"

 

"De cand te intalnesc viata mea va fi extraordinara! Te ador mult!"

 

"Esti tot ce mi se putea intampla mai bun pe lume te ador enorm! Esti viata mea, puterea mea, taria mea, speranta mea, ..."

 

"Mai mult ca niciodata simt ca te vreau enorm si nu as putea sa-mi imaginez viata fara tine! Te iubesc!"

 

"te-am adorat dar poate ca iubirea in suflet inca nu s-a stins (de tot)... dar nici neliniste si nici tristetea , nu-mi mai da stare... fara cuvinte te-am iubit... fara de gelozie cu suferinta... chinuita... nu cred ca voi mai fi candva iubit, asa curat, asa gingas... cum te-as iubi eu..."

 

Pasiune, Senzualitate, apetisament, dezinhibare, nebunie, provocare...

Singura sau plictisita? Sunt aici sa-ti vorbesc, sa te ascult si sa te-nveselesc.

 

Eu as opta mai mult pentru un preludiu foarte lung...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tanar, singur, timid, mojic, 20 ani, sarac, pervers, ...

 

 

La 20 de ani, tanar desigur, e cam lunga povestea asta perversa, cred ca ai copiat de undeva!!! Da' la fro scoala nu umbli s'omori timpu' ??? Femeie ... e prea mult zis pentru unu ca tine, tanar vreau sa zic, o fata de la tara te-ar putea prelucra in ceva.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vrea nenea asta ? Ca eu tot nu am inteles.... :roll:

 

 

Cred ca pacientii lu psihiatru de-i trimitea pe roportal au inceput sa isi dea seama ca ala isi bate joc de ei si nu mai vroiau sa vina. Asa ca a inceput sa ii minta ca aici se gaseste sex pe gratis si pe toate gusturile. Huoo domnu doctor, ati facut medicina cu Mengele?

 

 

rog moderarea sa nu imi stearga postarea, sunt ontopic, am folosit cuvantul sex.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tanar, singur, timid, mojic, 20 ani, sarac, pervers, depravat,

Esti ca in bancul ala cu o tipa blonda de 90-60-90, extraordinar de frumoasa care da anunt la matrimoniale ca isi doreste un tip brunet, inalt, frumos, inteligent, educat, manierat, bogat etc si dupa doua zile apare la usa ei unul tot stramb si urat ca dracu si o intreaba daca ea e cea cu anuntul matrimonial. Tipa foarte mirata ii spune ca da, ea este. Si el zice " am venit sa-ti spun ca pe mine sa nu te bazezi! "

 

:rot: Asa si tu...

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×