Sari la conținut
Forum Roportal
0sh0

Cat de bine stii sa traiesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un mecanism important al corpului este bioritmul cotidian al organelor interne. Despre bioritmul corpului uman s-a scris destul de mult, dar despre cel al organelor interne, mult mai putin. Johanna Paungger si Thomas Poppe,

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desigur, la toti angajatorii la care am fost am specificat ca tin in mod deosebit sa tina cont de acest orar cand imi propun programul de lucru.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare dintre organele corpului are o activitate maxima timp de 2 ore pe zi ...

 

Citesc pentru prima oara in viata mea despre asta!!! nu stiu de ce doctorul nu mi-a spus nimic niciodata :roll: In ultimii ani am observat eu ceva despre corpul meu dar nu stiam la ce sa fac referinta, acum are sens. Apreciez lectura, pentru mine asta este o mare piatra kilometrica!!! Ne mai ramane sa aflam cum sa procedam in aceste ore de activitate maxima al organelor???

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne mai ramane sa aflam cum sa procedam in aceste ore de activitate maxima al organelor???

 

Asta e si ideea. Eu am mai lecturat in trecut ceva de genul asta, dar atunci nu aveam treaba cu nici un forum. E un apel catre cei care stiu...ma astept la cat mai putine intrigi Aseneth. M-am cam saturat de partea asta a forumului.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar simtul umorului intre ce ore functioneaza? :roll: Ca observ ca la ora asta deloc. La tine zic. :D

De obicei functioneaza cand iti scoti capu' din cur, cand admiti ca nu e adevarul absolut la tine...da' pt asta tre' sa ai simtul ridicolului first, apoi sa faci ce explicam mai sus.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar simtul umorului intre ce ore functioneaza? :roll: Ca observ ca la ora asta deloc. La tine zic. :D

De ce ma agasezi atat sa fiu eu vreun Charlie Chaplin pe aici? Crezi ca e interesant de fiecare data sa faci varza un subiect, doar ca nu se rade?

 

Am facut remarca pentru Aseneth pentru ca primul comentariu din post a fost super irelevant.

Si apoi ma regasesc in zicala asta: Dont get confused, my personality and my atitude are two different things. My personality is me, my atitude depends on you.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg ca e topicul tau, da' nu mai da tu verdicte despre ce e relevant sau nu, daca nu-ti convine ca pe un topic deschis de tine, vor comenta si "irelevanti" fa-ti blog si comenteaza-ti postarile singur.

Din cate stiu, nu ti-ai luat forum.

Glumea fo' f**k sake, nu te ataca pe tine.

Editat de Pharrell24
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ma agasezi atat sa fiu eu vreun Charlie Chaplin pe aici? Crezi ca e interesant de fiecare data sa faci varza un subiect, doar ca nu se rade?

 

Am facut remarca pentru Aseneth pentru ca primul comentariu din post a fost super irelevant.

Si apoi ma regasesc in zicala asta: Dont get confused, my personality and my atitude are two different things. My personality is me, my atitude depends on you.

Varza e in capul tau daca nu distingi intriga de gluma.

 

Am facut remarca pentru Aseneth pentru ca primul comentariu din post a fost super irelevant.

Pai cum poti spune ca a fost super irelevant mesajul ei, tocmai tu, care ai postat bioritmul organelor interne ? Tu nu intelegi nimic din ce ai scris?

 

S-a observat de multe ori ca un angajat cu norma redusa de munca realizeaza la serviciu la fel de mult ca un angajat cu norma intreaga. Oare intelegi de ce? Din cauza randamentului scazut al organismului dupa orele 13, mai ales dupa un prinz copios. Acu` fa tu legatura cu tabelul tau.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un mecanism important al corpului este bioritmul cotidian al organelor interne. Despre bioritmul corpului uman s-a scris destul de mult, dar despre cel al organelor interne, mult mai putin. Johanna Paungger si Thomas Poppe,

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×