Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Ce conteaza pentru voi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce insusiri trebuie sa aiba partener-ul/a vostru pentru a va simti satisfacuti dupa o partida de sex?

 

 

Eu cred ca asa e cel mai sugestiv :

 

post-153374-0-70816700-1349448927_thumb.jpg post-153374-0-37354100-1349449208_thumb.jpg

 

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica ce trebuie sa aiba?

 

Ce insusiri trebuie sa aiba, adica, cum trebuie sa fie partenerul tau ca sa te satisfaca. Trebuie sa fie gras, slab, atletic, sexy, burduhanos, dur, tandru, s-o aiba lunga, groasa, incovoiata, alba, neagra si alte aspecte care te-ar face sa te simti satisfacuta. Nu iti cunosc preferintele si poate nici nu-mi trece prin minte ce le-ar putea placea unora, de aceea am facut o simpla enumerare cu titlu de exemplu al unor insusiri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce insusiri trebuie sa aiba partener-ul/a vostru pentru a va simti satisfacuti dupa o partida de sex?

 

 

 

sa se implice :)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, intradevar implicarea face partida mai antrenanta, insa uneori mie imi place sa fie partenera mai domoala si sa ma lase s-o pun cum am eu chef atunci. Dar numai uneori :)

 

 

adica sa conduci partida, sa fii tot timpul in atac :D

Editat de Al Micu'
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm, in primul si in primul rand trebuie sa se implice. Nu-mi plac barbatii care se declara nemultumiti pentru ca partenera nu le sta la dispozitie 24/24, mai ales cand ei sunt cei care asteapta ca femeia sa preia intotdeauna initiativa. Eventual sa sara pe ei, sa se dezbrace si sa-nceapa actiunea. Nu am preferinte atunci cand ma gandesc la fizicul partenerului. Important e sa ma atraga si sa stie cum sa incite. Cred ca o femeie este satisfacuta atunci cand si barbatul este satisfacut. Totul tine de jocurile cuplului, de felul in care se mangaie, ating, saruta, samd.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa se implice :)

 

Da, intradevar implicarea face partida mai antrenanta, insa uneori mie imi place sa fie partenera mai domoala si sa ma lase s-o pun cum am eu chef atunci. Dar numai uneori :)

 

partenerul meu trebuie sa FIE si e de ajuns...

 

Doar sa fie? Si daca este si n-are erectie sau daca tu vrei si el este, dar se uita la meci? Te satisface si asa? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×