Sari la conținut
Forum Roportal
Controladoru

M-a blestemat pe internet.Blestem pe internet.Cum sa scap de pedeapsa

Postări Recomandate

Ma fratilor daca nu sa intampla nu va povesteam.Am dovada infaptuiri acestui blestem.Prima data nu l-am luat bagat in seama am zis ca e vorba de invidie,gluma proasta...Acum ca a trecut ceva vreme imi dau seama ca nu este de glumit cu asa ceva ...

Asa suna blestemul..."Diavolul lucreaza pe pamant ca el vrea sa atraga cat mai multe suflete ratacite si sa ai amageasca cu toate cacaturile lui ca si sufletul asta care amageste alte suflete ai posedat de diavol dar daca nu se schimba al va tragera dupa el an FOCUL CEL DE VECI?"

Nu prea inteleg eu ce spune dar de cand am vazut postarea asta avut numai probleme...

 

Ce sa fac pentru recuperarea linisti spirituale pierdute

 

8033837603_aec2cf3002_b.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha...ai promis tu ca mai apari cu ceva paranormal mai true ca faza cu hranitul furnicilor si curentatul la TV-ul cu lampi ce te-a conectat la lumea serpilor fosforescenti in camera alaturata mortului ce zacea inert pe masa! Welcome! :flowers:

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac pentru recuperarea linisti spirituale pierdute[/b]

 

Maninci fuduliile la 2 cocosi negri rataciti, iesiti aiurea afara din curtea stapanului ... dar sa nu te prinda, ca focul te arde iar!!! focul iadului stii tu ce-i aia :crazy: si bei roua de pe frunzele de zmeura de langa ursul brun din padure de langa barlog :yahoo: si esti ca si scapat de toate necazurile.

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu credeam ca a luat-o lumea razna cand am aflat ca cei de la google au chemat preoti sa le sfinteasca motorul de cautare :pope: . Dar se pare ca stiau ei ce stiau :wizard: .

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×