Sari la conținut
Forum Roportal
Black velvet

Portretul femeii dorite.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum ar trebui sa arate o femeie, din toate punctele de vedere, pentru ca dvs. sa o doriti cu adevarat?

 

Nu este necesar sa descrieti femeia respectiva chiar din toate p.d.v. Doar din cele care sunt importante pentru dvs. Se pot posta si fotografii care sa fie cat mai apropiate de imaginea fizicului femeii pe care ati dori-o.

 

Am precizat ca este un topic doar pentru barbati heterosexuali si lesbiene, deoarece doar aceste categorii doresc cu adevarat o femeie, ceilalti sunt rugati sa se abtina, nedorind femei parerea lor este subiectiva si offtopic!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza. Bine, sa n-o dam acum in extreme, dar in general pentru mine nu conteaza asa mult cum arata. Sau te referi doar pentru o noapte de sex ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sau te referi doar pentru o noapte de sex ?

 

Eu am spus doar femeie dorita. Acum, fiecare e liber sa o doreasca pentru cate ceva... Unii poate pentru casatorie, altii pentru sex, ma rog, fiecare cu dorintele sale.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteleg ca te referi doar la portretul fizic.

 

Cum ar trebui sa arate o femeie, din toate punctele de vedere, pentru ca dvs. sa o doriti cu adevarat?

 

Nu este necesar sa descrieti femeia respectiva chiar din toate p.d.v. Doar din cele care sunt importante pentru dvs.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha. M-am dus pe o pista gresita cand ai zis "cum trebuie sa arate" si cu treaba aia cu fotografia.

 

Nicio problema! :friends: Daca tot veni vorba despre aspect, am sa postez eu o imagine cu o femeie pe care as putea-o dori, sa zicem pentru o noapte, doua, ca sa nu aiba vreo relevanta si alte calitati.

 

Sexy-Women.jpg

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o femeie pe care as putea-o dori, sa zicem pentru o noapte, doua

 

 

Exemple din astea afli cu sutele de mii pe net, netul iti ofera acces la multe ipostaze ale eternului feminin, din care iti selectezi un procent care corespunde cu aspiratiile tale.

 

Dar una cu care ai fi multumit toata viata, cum ar arata? Pune cateva poze.

Se spune ca un barbat iubeste cu adevarat atunci cand se poate multumi cu o singura femeie, nemaidorind sa dea iama prin jur.

 

 

Cu siguranta ai gusturi bune in materie de femei, sa fie atractiva, cu vino`ncoa.

Dar cum ar trebui sa arate in rest o astfel de femeie pentru tine?

Incat sa iti petreci serile cu ea fara sa simti ca te plictisesti cu ea, fara sa intri in saturatie.

Editat de Nemo!
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot posta aci?

Iar ii topic de poze?

Deci sa zica Black Velvet mai multe despre portretul femeii dorite..... :spiteful:

 

Bun............ce o zisa Nemo!!!!!

Second that!

Ce femeie isi doreste Black Velvet?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×