Sari la conținut
Forum Roportal
Xeloth

A inghiti sau a scuipa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intrebare pentru useritele de pe Roportal (de sunt si gay pe aici, pot raspunde si ei, ca sa avem si corectitudine politica de partea noastra).

Preferati sa inghititi, chit ca va place gustul sau, pur si simplu, simtiti ca e de datoria voastra de femei crestine si romance, sau preferati sa scuipati in scarba ceea ce ar fi putut sa fie fie un viitor copil de geniu fie o crunta dezamagire ? :)

 

spit-swallow-perry-spit-swallow-demotivational-posters-1343015813.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare pentru useritele de pe Roportal (de sunt si gay pe aici, pot raspunde si ei, ca sa avem si corectitudine politica de partea noastra).Preferati sa inghititi, chit ca va place gustul sau, pur si simplu, simtiti ca e de datoria voastra de femei crestine si romance, sau preferati sa scuipati in scarba ceea ce ar fi putut sa fie fie un viitor copil de geniu fie o crunta dezamagire ? :)

Crezi ca daca iti raspund useritele de pe acest forum, o sa inghita?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crezi ca daca iti raspund useritele de pe acest forum, o sa inghita?

Prea tare faza!!! :yahoo:

 

Edit: inca mai rad :)))

Editat de LaurentiuD1998
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prea tare faza!!! :yahoo:

Ma bucur ca am putut face pe cineva sa rada. Eu chiar astept raspunsul lui. :tease:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur ca am putut face pe cineva sa rada. Eu chiar astept raspunsul lui. :tease:

Si eu :)) dar totusi este un troll, ei nu dau reply-uri, doar incearca sa trolleze, iar acesta este pe la inceput :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×