Jump to content
Forum Roportal
Black velvet

Barbati sexy

Rate this topic

Recommended Posts

Sigur mai era ceva de genul pe undeva. Eu nu cred in standarde, ci pur si simplu trebuie sa-mi placa mie. Si ca tot vorbeam de pufosenii, pai poate sa fie si o pufosenie cu burtica, dar dpmdv sa fie inalt. Atata gargauni am eu, sa fie inalt.

• Upvote 1

Sigur mai era ceva de genul pe undeva. Eu nu cred in standarde, ci pur si simplu trebuie sa-mi placa mie. Si ca tot vorbeam de pufosenii, pai poate sa fie si o pufosenie cu burtica, dar dpmdv sa fie inalt. Atata gargauni am eu, sa fie inalt.

Merge si cu chelie ?

Ca stii ca e la "pachet" asta...burta si chelia. :crazy:

Edited by Two
  • Upvote 3

Sa stii ca nu musai vin cele doua la pachet, am un exemplar acasa :lol: ... fara chelie.

Sa stii ca nu musai vin cele doua la pachet, am un exemplar acasa :lol: ... fara chelie.

Cred ca al tau este un exemplar cu eroare de fabricatie. :P Nu e fulloptions!

• Upvote 3

Dupa parerea mea, si din ceea ce stiu de la alte femei, un standard asa, mai spre etalon ar fi, cineva in genul lui Lorenzo Lamas.

Acum, poate mai sunt si exceptii ca ale lui Gurlain. Burta, chelie, scund si cu coada, or/si mustata.

Porscheul, e optional. Nu e in dotarea standard. :crazy:

Pai cam generalizezi,ca gusturile sunt diferite.Plus ca in timp,fizicul se schimba.

Spre exemplu,eu consider sexy un barbat cu dinti frumosi.Albi,drepti,curati.

Si daca are mainiile precum crenwursti si unghiile negre ca si cum ar fi racait prin morminte ? Dar dintii conform dorintei tale. :o:

OOO da imi plac barbatii cu barba :pardon: Emana masculinitate :lol:

• Upvote 1

Pai cam generalizezi,ca gusturile sunt diferite.Plus ca in timp,fizicul se schimba.

Eu am pus intrebarea in sensul general, pentru ca fiecare sa poata sa spuna cum considera el ca trebuie sa fie barbatul sexy. Pozele sunt binevenite, precum si parerile nepretuite ale doamnelor, domnisoarelor, dar si dornicelor de insusiri fizice masculine ce depasesc normalul sau chiar limita unei imaginatii obisnuite :)

• Upvote 1