Sari la conținut
Forum Roportal
Fiero

Intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Credeti ca e nepotrivit ca atunci cand iti place cineva sa i-o spui direct, pe fata, fara ocolisuri, sa nu mai pierzi vremea incercand sa ghicesti daca te place?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca fuge, e bun dus. Daca vrea doar sex nu te poate obliga la asa ceva. Daca insista, suni politia.

Sa nu-mi spui ca sunteti in camp ca o sa te intreb imediat: ce dracu cauti acolo, in alta parte nu ti-ai gasit sa faci declaratii? :lol:

Editat de Fiero

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrea doar sex nu te poate obliga la asa ceva. Daca insista, suni politia.

 

Si atunci la ce sa mai starnesti omul spunandu-i ca iti place de el? Poti sa-i ceri o fotografie si sa-l admiri platonic :o:

  • Upvote 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca e nepotrivit ca atunci cand iti place cineva sa i-o spui direct, pe fata, fara ocolisuri, sa nu mai pierzi vremea incercand sa ghicesti daca te place?

Intrebarea este de ordin general , asexuata, sau se refera la "cucerirea" unui partener de sex opus?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci la ce sa mai starnesti omul spunandu-i ca iti place de el? Poti sa-i ceri o fotografie si sa-l admiri platonic :o:

De ce sa acorzi o vioara daca nu canti la ea, nu? :lol: De ce-ai inteles tu ca as avea ceva impotriva sexului? N-am afirmat asta, am afirmat ca am ceva doar impotriva acelora care vad intr-un om de sex opus doar un obiect sexual si atat.

 

Intrebarea este de ordin general , asexuata, sau se refera la "cucerirea" unui partener de sex opus?

E la dragoste, tu ce zici? :) Nu-mi place cuvantul cucerire, cum nu-mi place nici cuvantul seductie, ambele ma racaie pe retina si ma zgarie pe timpan. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si atunci la ce sa mai starnesti omul spunandu-i ca iti place de el? Poti sa-i ceri o fotografie si sa-l admiri platonic :o:

 

 

da, gasesc ca e o idee geniala. Pune-l sa pozeze in costumas de inger, sau de ce nu ... scafandru. :D (la w.c.-ul cu pricina....) :lol:

 

parerea mea e ca va vrea doar sex sau se va speria si va fugi :roll:

 

 

Uff, draga mea, de ce am senzatia ca noi doi ne gandim doar la sex ? :crazy:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Credeti ca e nepotrivit ca atunci cand iti place cineva sa i-o spui direct, pe fata, fara ocolisuri, sa nu mai pierzi vremea incercand sa ghicesti daca te place?

 

Mie cand imi place de cineva se vede de la sapte poste. Nu trebuie sa ma obosesc sa spun, decat asa ca o formalitate.

 

 

 

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie cand imi place de cineva se vede de la sapte poste. Nu trebuie sa ma obosesc sa spun, decat asa ca o formalitate.

Eu am pus intrebarea la modul serios. Nu ma deranjeaza insa daca se raspunde si la misto. Asa mai afla omul una, alta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×