Jump to content
Forum Roportal
Nepturion

Desene animate

Rate this topic

Recommended Posts

o sa incep tot eu.am vazut finding nemo si mi sa-a parut mult prea laudat pentru ceea ce este de fapt,are niste momente bune dar...nu e suficient.am vazut si ice age.super!merita vazut...

Am vazut "sreca"-urile,Ice Age, Finding Nemo, Brother Bear, Dinosaur , Monster'sa INC, Toy Story nu am vazut decat prima parte - si inca mai caut partea a doua ; dintre toate , cel mai mult mi-a placut (cum altfel?) ... sREca . Dar in rest toate mi sa-au parut reusite, poate cu un mic punct in minus pentru Monster'sa INC, care putea sa aiba un subiect mai interesant...

Eu raman la preferatele mele: 2 Stupid Dogs si Dexter'sa Laboratory. (pacat ca le titreaza acum).

Si SouthParca imi place, dar nu prea am vazut episoade (doar lung-metrajul: Bigger, Longer and Uncut :dee).

np, sunt botezat destul de des / accidental, bineinteles :)

Tudor o sa ma gandesc si-ti zic, sa-ar putea sa le aiba niste prieteni.

am vazut sarca tale.cine a mai apucat sa-la vada?Dupa parerea mea e mult mai interesant decat nemo...

De asemenea am vazut si van helsing (mi sa-a parut cea mai mare porcarie,nici nu la-am vazut pana la capat!),am vazut regele leu 2 si 3 (2 nu-i extraordinar,dar va recomand 3).

pe.sa.:aici trebuia sa vorbim doar de desene animate,dar imi permit sa spun ceva si despre filme (treaca de la mine pentru mine :winca: ).

Pe primul loc se afla "Ice Age"... mi-a placut le nebunie... apoi "Anastasia", "Frumoasa si Bestia", "sreca 2" "Tweety'sa high flying adventure"... sunt in cautare de "Tom si Jerry", sper sa fac rost de el cat mai curand... :x :x :)