Sari la conținut
Forum Roportal
Eleny1386

Noul admin desenatori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Asa cum va anuntat Seba, de azi am preluat forumul desenatori.ro. O sa mai dureze o vreme pana voi prelua tot si am voi pune la curent cu toate problemele si doleantele voatre si de aceea vreau sa va rog sa aveti putina rabdare.

Vom incerca impreuna sa rezolvam tot ce nu e in regula aici si eu va asigur de tot suportul meu in acest sens.

 

Ma bucur sa va cunosc,

Elena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sperăm că nu o să ne lăsaţi baltă. cum au făcut majoritatea....

Sperăm la un admin mai bun,sper ca promisiunile să fie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in familia desenatori,Elen!Speram sa ne putem intelege bine cu tine si sa avem parte de numeroase activitati si ajutor.

Inca ceva,cred ca topicul asta ar trebui sa mearga la pinned threads.

Editat de MisaMoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamna admin.Nu ne place noul reclame.ro.

Editat de Ami.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema... Ma incurca reclama de la fanta... Nu pot desena absolut nimic. Cand incerc sa desenez ma conecteaza direct la fanta pe facebook. Mutati va rog reclama in dreapta aplicatiei nu deasupra ei. Nu vad sa aiba vreun buton de inchis. Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o problema... Ma incurca reclama de la fanta... Nu pot desena absolut nimic. Cand incerc sa desenez ma conecteaza direct la fanta pe facebook. Mutati va rog reclama in dreapta aplicatiei nu deasupra ei. Nu vad sa aiba vreun buton de inchis. Va multumesc

 

Idem, aceeasi problema!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ati putea,va rog,sa faceti ceva cu erorile in special cea care inverzeste desenul,schimbta toate culorile si apoi trebuie sa ma chinui sa le dau pe cele originale si trebui sa muncesc dublu fara nici un rost...

multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noua admina e rugata sa-si verifice site-ul , si poate sa le dea afara pe fostele sau actuale moderatoare care baneaza in voie in continuare fara absolut nici un motiv , e inacceptabil sa incerci sa te loghezi dupa o perioada indelungata de absenta si sa iti gasesti contul banat .

Sonia/ Neko

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×