Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am momente in care nu mai stiu ce sa fac. Am un sot care nu se iubeste decat pe el. Tot ce-i mai bun pentru el. Cand e ceva de cumparat, el e primul, nu conteaza ca e de mancare sau imbracaminte. Asta n-ar fi nimic. Insa ma neglijeaza total. Intre noi nu mai exista decat sex, despre dragoste nu mai poate fi vorba si asta ma nemultumeste, fiindca simt si eu nevoia sa fiu imbratisatat si sarutata. Cand ii spun, imi zice ca nu mai avem 20 de ani sa mai face si asta, deci, adevarul e ca nu m-a mai sarutat de cateva luni. Chiar daca ma duc eu la el, aproape ca ma refuza si nu va ganditi la altceva, ca sunt si spalata si aranjata, n-ar avea de ce sa se fereasca de mine.

Problema este ca la serviciu am un coleg care-mi face ochi dulci si nu-mi displace deloc. Mi s-a mai intamplat acum cativa ani, m-am indragostit de cineva si mi-a fost frica sa continui, ca de fapt, pe mine nu ma intereseaza sexul, ci doar o persoana placuta langa mine, cu care sa vorbesc vrute si nevrute.

Mi s-a transmis din mai multe surse ca barbatii vor doar sex. Eu vreau sa vorbesc cu cineva, ca nici prietene nu m-a lasat sa am. Sunt "singura pe lume" si ma simt in varf de munte. Nu stiu in ce parte s-o apuc.

Oare mai exista oameni ca mine ? Poate as vrea sa fiu mai apropiata de colegul meu, dar mi-e frica de faptul ca si el ar fi interesat doar de sex.

 

Voi ce ziceti ?

Valentina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate as vrea sa fiu mai apropiata de colegul meu, dar mi-e frica de faptul ca si el ar fi interesat doar de sex.

 

:doh: Cine te opreste sa incepi o relatie cu el si sa vezi exact ce vrea? Crezi ca noi am putea sti sau afla mai bine decat tine despre ce vrea colegul tau? In plus, daca te gandesti sa incepi o relatie cu cineva plecand de la astfel de idei preconcepute, mai bine te lasi pagubasa!

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...

Voi ce ziceti ?

Valentina

Am zis candva cuiva ca nu stai cu cel mai frumos, nu stai cu cel mai bogat sau cu cel mai haios, ci stai cu cel cu care poti sta. Poate tu nu stai cu cel cu care poti sta, poate de la bun inceput n-a fost asa.

 

Sau poate treci printr-o criza hormonala acum, iar sotul e prea satul ca s-o mai rezolve (adica sa aiba rabdare sa-ti treaca).

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Sau poate treci printr-o criza hormonala acum, iar sotul e prea satul ca s-o mai rezolve (adica sa aiba rabdare sa-ti treaca).

 

 

UE nu acorda ajutor in asemenea cazuri. :pardon:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate treci printr-o criza hormonala acum, iar sotul e prea satul ca s-o mai rezolve (adica sa aiba rabdare sa-ti treaca).

:huh:

Dorinta de afectiune se traduce mai nou prin criza hormonala?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×