Jump to content
Forum Roportal
_cata

Holograf

Recommended Posts

Eu unul o spun de la bun inceput : sunt fan Holograf, imi place muzica lor , chiar daca i-am descoperit doar din epoca "Inelului"... Poate de aceea parerea mea e subiectiva, dar o astept pe a voastra : ce parere aveti de trupa , de muzica ei ? Sau , de ce nu va place? Astept parerea voastra...

Nu pot sa zic ca sunt fan, dar ascult cu mare placere melodiile lor.

Canta bine si sunt o formatie adevarata, care sa-a mentinut in timp.

Mie imi placea Holograful cum la-am cunoscut eu pe vremea mea ascultind albumele "Holograf 1, 2, 3 si 4".

Erau mai spre hard-rock. :sorry:

Dupa 1995 au inceput sa treaca pe un stil mai "soft" care nu zic ca nu-mi place dar nici nu ma dau in vint dupa el.

In rest sa-i vorbim numai de bine.

imi place holograf pentru ca muzica lor transmite un mesaj,care e de multe ori cel de care ai nevoie.

holograf si iris as spune ca sunt formatiile mele de suflet.ma refer desigur,la cele romanesti.

si pentru mine "povestea holograf" a inceput tot de la inelul cu pricina..si ii ascult cu placere de atunci..

hehe ... ma plictiseam pe ici, si am zis hai sa caut si eu un forum holograf :crazy: si acu` ma bag si eu in discutiile voastre :) adorrr piesele lor ... si daca tot venise vorba de epoca "Inelului" si eu tot atunci am inceput sa ascult mai mult holograf :nea: ...

post-29241-1143824774_thumb.jpg

Un nou site pentru fanii HOLOGRAF a fost creat de curand! Sunteti asteptati la adresa http://holografonline.proboards32.com/

Ideea e buna, mai ales ca site-ul oficial al Holograf-ului a murit demult. Insa totusi, observ ca e doar un forum de discutii, si nu un site complet...

Pei probabil ca baietii nu mai au bani sa plateasca un designer care sa se si ocupe de site-ul lor. Asta e, vanzarile lor is la limita, si nu cred ca or sa mai scoata vreun album, nu curand. Forumul cela este facut de fani pt fani..... nu e oficial, in nici un caz.

daemon, fi sigur ca baietii au mult mai multi bani decat crezi tu, si in + in curand va aparea un nou album Holograf! asa ca, daca nu sti, mai bine nu te baga :blink: