Sari la conținut
Forum Roportal
Arc-en

Credeti in oameni care vad aure?

Postări Recomandate

Mie mi s-a intamplat sa vina cineva la mine si sa mi zica ca am o aura foarte frumoasa si m-a intrebat daca practic ceva?Bineinteles ca m-am cam speriat si am zic ca poate o fii vre-un nebun sau asta e mai nou o replica de agatat.Chestia este ca nu sunt chiar nevinovata adica imi place sa citesc despre lucrurile astea mai spirituale nu stiu de ce ma atrag si ma intereseaza dar cred ca oamenii in generali sunt cam retinceti in privinta acestui subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma intereseaza dar cred ca oamenii in generali sunt cam retinceti in privinta acestui subiect.

 

Unii vad, altii doar isi imagineaza ca vad. Oamenii sunt reticenti, deoarece nu cunosc realitatea in aceasta privinta, daca te intereseaza modul in care poate fi vazuta aura si descrierea fenomenului, uite ai aici un Link util.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi s-a intamplat sa vina cineva la mine si sa mi zica ca am o aura foarte frumoasa si m-a intrebat daca practic ceva?Bineinteles ca m-am cam speriat si am zic ca poate o fii vre-un nebun sau asta e mai nou o replica de agatat.Chestia este ca nu sunt chiar nevinovata adica imi place sa citesc despre lucrurile astea mai spirituale nu stiu de ce ma atrag si ma intereseaza dar cred ca oamenii in generali sunt cam retinceti in privinta acestui subiect.

reticenti si te ridiculizeaza.de ce nu stiu,pentru ca este un har,care exista sau e posibil.propria mea experienta insa nu recunoaste alte culori in afara de alb si negru,si,pentru un fb trebuie o egalizare a celor doua culori,imaginandu-ti fiinta ta segmentata in lungime.problema este ca ne este greu sa credem ca o persoana care nu arata asa cummam dorii sau nu afiseaza o anume pregatire si un anume limbaj,nu poate avea asemenea har.daca zici ca citesti despre,citeste respiratia si exercitii de intarire a capacitatii de concentrare si iti vei vedea propria aura. si da,trebuie sa-ti imaginezi pentru ca totul este o vizualizare mentala,nu achii mei disting aura ci mentalul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt oameni care percep aura.

 

 

fac ceva special pentru asta? de unde stiu ca ceea ce vad este aura si cum isi dau seama ca este buna sau rea?

si aura se poate schimba ? de exemplu azi sunt bine dispusa si am o aura buna si maine ma nervozez cu nervii si am o aura rea !! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fac ceva special pentru asta? de unde stiu ca ceea ce vad este aura si cum isi dau seama ca este buna sau rea?

si aura se poate schimba ? de exemplu azi sunt bine dispusa si am o aura buna si maine ma nervozez cu nervii si am o aura rea !! 8)

 

:lol: Pai nu te mai " ma nervozez cu nervii ".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Pai nu te mai " ma nervozez cu nervii ".

 

 

pai eu nu tin mortis! :o:

si pana la urma nu mi-ai zic ce si cum e cu aurele ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu nu tin mortis! :o:

si pana la urma nu mi-ai zic ce si cum e cu aurele ....

 

De ce vrei sa stii? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×