Jump to content
Forum Roportal
Mirabelaa

Foarte important, despre sex neprotejat

Rate this topic

Recommended Posts

zilele trecute m-a dezvirginat prietenul meu, insa el a zis ca nu am fost virgina, deoarece a mai dezvirginat si altele si nu a fost asa. nu a curs nici sange. ma rog asta e pe langa ce vreau sa zic. nu a folosit prezervativ si eu incostienta nu i-am zis nimic. ma durea destul de tare cand o baga pe toata si i-am zis sa ne oprim, apoi ca sa-si dea drumu, i-am facut sex oral . la cateva ore i-a venit cheful de sex (mentionez ca nu s-a spalat dupa ce a ejaculat prima data) si am facut sex neprotejat destul de rapid. eu nu am simtit nicio placere si taceam, il lasam pe el sa se simta bine. asta s-a intamplat in aceeasi noapte, iar eu eram a doua zi dupa ce imi trecuse ciclul. m-am documentat(fara sa stie el) si cred ca era ff posibil sa fiu insarcinata, dar am luat pilula de a doua zi la mai putin de 48 de ore(el nu stie asta). ma deranjeaza ca nu l-a interesat catusi de putin ca pot sa am ceva. nu mai e nicio posibilitate sa fiu insarcinata, nu? si vreau sa-i spun (la o saptamana dupa ce am facut sex) ca mi-am facut testul de sarcina si sunt insarcinata. vreau sa vad cum reactioneaza si dupa sa-i spun adevarul si ce m-a deranjat.ce ziceti?

Edited by Mirabelaa
editat argoul

Nu la toate femeile curge sange la dezvirginare. Unele au himenul mai elastic, de exemplu.

Oricum, e bine ce-i faci, ai ocazia sa-l cunosti mai bine, sa vezi ce fel de om este. Un om trebuie testat, ca vorbe pot spune toti.

• Upvote 1

si unde si-a dat drumul? :roll:

vreau sa vad cum reactioneaza si dupa sa-i spun adevarul si ce m-a deranjat.ce ziceti?

ai grija, te va lua de sotie ;)

• Upvote 1

Dar, posibil, avand in vedere experienta lui vasta, sa fi stiut ca a doua zi dupa ce iti trecuse menstruatia, erau sanse considerabil reduse sa ramai insarcinata.

• Upvote 1

Oricum, e bine ce-i faci ...

am zis ca eu i-am supt-o ca sa-si dea drumul

e chiar bine... :yahoo:

• Upvote 1

prima oara pe sani si a doua oara a scos-o imediat din vagin si si-a dat drumul

mersi Renaissance'91

auzi? dar tu ce cauti aici? nu mai bine mergeai pe un forum xxx ?

ca nu inteleg multe eu... (oi fi batran, mai stii?) :stars: