Sari la conținut
Forum Roportal
Mirabelaa

Foarte important, despre sex neprotejat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

zilele trecute m-a dezvirginat prietenul meu, insa el a zis ca nu am fost virgina, deoarece a mai dezvirginat si altele si nu a fost asa. nu a curs nici sange. ma rog asta e pe langa ce vreau sa zic. nu a folosit prezervativ si eu incostienta nu i-am zis nimic. ma durea destul de tare cand o baga pe toata si i-am zis sa ne oprim, apoi ca sa-si dea drumu, i-am facut sex oral . la cateva ore i-a venit cheful de sex (mentionez ca nu s-a spalat dupa ce a ejaculat prima data) si am facut sex neprotejat destul de rapid. eu nu am simtit nicio placere si taceam, il lasam pe el sa se simta bine. asta s-a intamplat in aceeasi noapte, iar eu eram a doua zi dupa ce imi trecuse ciclul. m-am documentat(fara sa stie el) si cred ca era ff posibil sa fiu insarcinata, dar am luat pilula de a doua zi la mai putin de 48 de ore(el nu stie asta). ma deranjeaza ca nu l-a interesat catusi de putin ca pot sa am ceva. nu mai e nicio posibilitate sa fiu insarcinata, nu? si vreau sa-i spun (la o saptamana dupa ce am facut sex) ca mi-am facut testul de sarcina si sunt insarcinata. vreau sa vad cum reactioneaza si dupa sa-i spun adevarul si ce m-a deranjat.ce ziceti?

Editat de Mirabelaa
editat argoul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu la toate femeile curge sange la dezvirginare. Unele au himenul mai elastic, de exemplu.

 

Oricum, e bine ce-i faci, ai ocazia sa-l cunosti mai bine, sa vezi ce fel de om este. Un om trebuie testat, ca vorbe pot spune toti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si unde si-a dat drumul? :roll:

 

vreau sa vad cum reactioneaza si dupa sa-i spun adevarul si ce m-a deranjat.ce ziceti?

 

ai grija, te va lua de sotie ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Oricum, e bine ce-i faci ...

am zis ca eu i-am supt-o ca sa-si dea drumul

 

e chiar bine... :yahoo:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima oara pe sani si a doua oara a scos-o imediat din vagin si si-a dat drumul

mersi Renaissance'91

 

auzi? dar tu ce cauti aici? nu mai bine mergeai pe un forum xxx ?

 

ca nu inteleg multe eu... (oi fi batran, mai stii?) :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×