Sari la conținut
Forum Roportal
Anadutu

Obsesie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna sunt ana si am o problema prietenul meu e obsedat de mine eram prieteni buni ne intelegeam bine dar de la un timp mia zis ca ma iubeste si ca ar face orce pt mine .eu am un an de cad m-am despartit de fostu si de atunci nu miam mai facut nici o relatie poate din cauza ca mai tin la el .dar sa revenim la prieten chiar a inceput sa zica ca se omoara ,ma urmareste peste tot nu stiu ce sa fac sa il indepartez fara ca el sa faca vro nebunie .multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Şi mie mi-ar veni să mă omor dacă aş avea o prietenă care scrie în halul ăsta.

 

Te rog să scrii corect şi coerent, astfel încât să înţeleagă lumea ce spui !

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..pana te invechesti tu pe roportal ii trece si sa nu-ti vina tie cheful de.... :roll:

Editat de Salvie
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna sunt ana si am o problema prietenul meu e obsedat de mine eram prieteni buni ne intelegeam bine dar de la un timp mia zis ca ma iubeste si ca ar face orce pt mine .eu am un an de cad m-am despartit de fostu si de atunci nu miam mai facut nici o relatie poate din cauza ca mai tin la el .dar sa revenim la prieten chiar a inceput sa zica ca se omoara ,ma urmareste peste tot nu stiu ce sa fac sa il indepartez fara ca el sa faca vro nebunie .multumesc

Da-l in [cenzurat]. Sa se omoare daca vrea sa moara.

Si-nvata sa scrii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna sunt ana si am o problema prietenul meu e obsedat de mine eram prieteni buni ne intelegeam bine dar de la un timp mia zis ca ma iubeste si ca ar face orce pt mine .eu am un an de cad m-am despartit de fostu si de atunci nu miam mai facut nici o relatie poate din cauza ca mai tin la el .dar sa revenim la prieten chiar a inceput sa zica ca se omoara ,ma urmareste peste tot nu stiu ce sa fac sa il indepartez fara ca el sa faca vro nebunie .multumesc

 

Nu se omoara, stai calma, ceea ce face el se numeste manipulare sau jocuri psihologice. Fa-te ca nu-ti pasa si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate fi manipulare sau poate chiar are ganduri negre; in cazul asta, ca o prietena buna ce esti, recomanda-i sa mearga la un psiholog. Nu, nu sunt sarcastica, ci chiar cred ca asta-i cea mai buna solutie.

 

Desi ma indoiesc ca va recurge la suicid; nah, am auzit multe de-astea si nici macar nu mai suna credibil, dar n-ai de unde sa stii.

Editat de Miss_Nobody
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×