Sari la conținut
Forum Roportal
Vic myry

Dragostea virtuala sau dragostea de mama?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt casatorita de 7 ani am un baietel de 6 ani. sunt de profesie amp adc stau mai tot timpul acs. relatia mea cu sotul s-a cam racit adc eu cred ca nu il mai iubesc deloc. de aprox 5 luni am cun pe twoo(doar virtual) un barbat care la randul sau este insurat in prag de divort dar fara copii.comunicam de atunci fie pe mess fie prin sms sau tel.m-am indragostit instantaneu sa zic asa, adc este altfel, este opusul sotului meu, el este din bucuresti eu din gr.mi-a propus sa ne mutam impreuna chiar daca eu nu am divortat inca si nici el,dar nu si impreuna cu, copilul meu, pt ca zice el ne va fi greu la inceput cu un copil, dat fiind faptul ca vom sta cu chrie. ce sa fac, simt ca il iubesc chiar daca nu ne-am intalnit face to face niciodata? acm e plecat in franta si asteapta rasp meu. as face si nu as face asta fara copilul meu, ce ma sfatuiti sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat ca legea nu poate face o exceptie si sa incredinteze copilul tatalui.

Stii ce cred eu din ce-ai scris mai sus? Atitudine de fufa.

Numai bine.

  • Upvote 13

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa...lasa-l bre' naibii de copil, sa ramana cu tac-su, tu doar esti femeie, trebuie sa-ti traiesti viata, nu sa stai sluga la barbat. Cum sa dai cu piciorul unei asemenea iubiri ?

 

Olala... ce ti-e si cu lumea din ziua de azi. Nu mai e nimic sfant pentru voi.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce ma sfatuiti sa fac?

 

eu nu te sfătuiesc nimic

ai să găseşti singură răspunsul ... c

  • Upvote 10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si nu as face asta fara copilul meu, ce ma sfatuiti sa fac?

pai nici sa nu o faci.

Barbatii vin si pleaca, dar copilul o singura mama are.

Ce mama ai mai fi tu, sa iti lasi copilul pentru un barbat..oricat de 'perfect' ar parea acel barbat.

 

Hai sa-ti spun un secret despre d-l Perfect...ar fi mai perfect daca te-ar sustine ca si mama, nu doar ca si iubita.

Dar deh, telenovele ele ele...

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te mananca tare sub codita...

 

Atitudine suburbana, parerea mea..

Pacat ca exista "mame" ca tine, cand la polul opus, miliarde de femei isi doresc cu ardoare un copil si nu pot sa-l aibe..

 

Doar ca ai ajuns sa "gandesti" o astfel de enormitate, te arunca sub rangul animal, daramite s-o mai si comiti..

  • Upvote 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate m-am grabit, sarind direct cu o acuza... in mare parte justificata.

Dar de ce nu-l mai iubesti? Te bate, nu mai aduce bani in casa, neglijeaza copilul, nu i se mai scoala?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica ti-ai parasi copilul pentru unul pe care nu l-ai vazut niciodata in realitate? De fapt, ce zic eu.. ti-ai parasi copilul, punct. Ce fel de mama esti tu?

 

Tu traiesti in lumea reala? Cum sa iei in considerare o astfel de propunere, cand nici nu stii ce fel de om e barbatul ala?

Ti-ai pus intrebarea ce fel de barbat e el, daca-i cere unei femei sa-si paraseasca copilul?

 

Dar de ce nu-l mai iubesti? Te bate, nu mai aduce bani in casa, neglijeaza copilul, nu i se mai scoala?

 

Limitat. Astea nu-s singurele motive pentru care iubirea se duce dracului.

 

Aoleu, eu acum vad mai bine titlul. Cica "dragostea".

  • Upvote 10

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum sa fie, daca pentru ea care ii e mama, nu conteaza asa mult copilul ei, de ce ar conta pentru ala care e un strain ?

O doare la basca, ala probabil vrea sa o foloseasca pe post de tarfa lui, ca e si el insurat.

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu stiu cum ai putut sa iei in calcul asta , cum a putut sa-ti treaca prin cap sa-ti parasesti copilul pentru ,,nea duca dupa lunca " .

La copilul meu nu as renunta pentru nimeni si nimic in lumea asta .

Nu stiu de ce am impresia ca tu nu privesti cu destula seriozitate familia ta .

ce inseamna amp adc ? ca vad ca presupune prea mult timp liber

  • Upvote 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×