Sari la conținut
Forum Roportal
alin_benz

relatie la locul de munca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu vreau sa va plictisesc so pe scurt am sa va povestesc...eu si cu fata care sunt impreuna avem o dilema lucram in acelasi loc iar patronul nostru fiind tocmai tatal meu, si pana acum nu stie nimeni de noi in afara de prieteni, iar ei ii este frica sa nu isi piarda jobu-l daca afla tatal meu dar totusi eu nu vreau sa renunt la ea si nici ea nu vrea asta aveti maca ceva idei cum sa o scoatem sa ne fie bine sa ma rog ce ati face de ati fii in locul meu??????? va multumesc mult apropo suntem din state si avem 21 yrs mandoi. :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa va plictisesc so pe scurt am sa va povestesc...eu si cu fata care sunt impreuna avem o dilema lucram in acelasi loc iar patronul nostru fiind tocmai tatal meu, si pana acum nu stie nimeni de noi in afara de prieteni, iar ei ii este frica sa nu isi piarda jobu-l daca afla tatal meu dar totusi eu nu vreau sa renunt la ea si nici ea nu vrea asta aveti maca ceva idei cum sa o scoatem sa ne fie bine sa ma rog ce ati face de ati fii in locul meu??????? va multumesc mult apropo suntem din state si avem 21 yrs mandoi. :salut:

Dar ce ar avea taica-tu daca voi va iubiti? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce ar avea taica-tu daca voi va iubiti? :salut:
si eu ma intreb

 

are ea in contractul de munca stipulat ceva in genul unei astfel de interdictii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e politically incorrect ceea ce fac ei...

nici aici unde sunt eu asa ceva nu ar fi bine vazut...

e chestie sa nu amestezi biznisu cu sentimentele proprii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e politically incorrect ceea ce fac ei...

nici aici unde sunt eu asa ceva nu ar fi bine vazut...

e chestie sa nu amestezi biznisu cu sentimentele proprii.

Doar nu si-o ..... la birou :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa o crezi tu :) eu stiu unde ai batut ,dar statul pe forum nu atrage si scaderea randamentului,ba din contra :) .........iar treaba se face mai bine in doi ;)

nu, nu bateam nici un

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×