Sari la conținut
Forum Roportal
fizz

Evaluare Tablou

Postări Recomandate

Dar tu cam cum ai evalua eventualele raspunsuri ale forumistilor?

 

Mai lipseste sa va puneti pe forum EKG-uri, RMN-uri si alte E-uri ca sa isi dea si forumistii cu parerea.

 

Ca doar stim totul despre orice...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre acest tablou?Cam la cat l-ati evalua.Mersi anticipat.

Daca te induri sa micsorezi cearsafurile pe care le-ai afisat, poate s-o gasi p'acii vreun expert sau degustator de arta care sa-ti evalueze tabloul fara sa fie nevoit sa astepte o ora pana se deschide imaginile cat casa, dupa care sa le priveasca in zoom.doh.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce parere aveti despre acest tablou?Cam la cat l-ati evalua.Mersi anticipat.

 

Daca visezi sa te imbogatesti din vanzarea tabloului respectiv, atunci poti sa uiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a pus doar o intrebare. Omul a incercat, nu se stie de unde sare evaluatorul. Nu cred ca-si au locul comentariile rautacioase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de ce nu o faci? De-aia a postat.

 

Aia am si facut. Nu inteleg de unde s-a inteles ca as fi facut un comentariu rautacios. Am spus (desigur, fara sa precizez vreo suma) ca nu va putea lua bani multi pe el.

 

Din ce imi dau seama din imaginile postate, daca va gasi un cumparator, ia cel mult cateva sute de lei pe el. Daca era interesat si de motive sau explicatii, i le puteam spune. Asteptam sa vad daca il intereseaza mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Comentariul meu nu ti se adresa in exclusivitate.

Ceea ce spune userul fizz mi se pare clar - ce parere aveti despre acest tablou? Cam la cat l-ati evalua. Deci.. cam atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu ma gandeam ca am sa ma imbogatesc din el.Vroiam doar o parere, sa vad daca tablou merita 200-300 Ron,eu cam peacolo gandind.Cat despre faptul ca pozele sunt in format mare imi cer scuze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×