Sari la conținut
Forum Roportal
Halloween

Graveworm

Postări Recomandate

I love Graveworm!!!!!!!!!! Nu i-am ascultat prea mult si i-am descoperit destul de recent dar sunt intr-adevar superbi.Cel putin coveru la Losing my religion...Prima oara vcand am auzit-o imi venea sa-i sugrum :salut: dar pana la urma chiar a inceput sa-mi placa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac, ce-i drept am ascultat doar 5 melodii, dar ma indoiesc ca as descoperi una care-mi place. O formatie buna are nevoie de un solist cu voce buna, nu de niste fraieri care-si schimba timbrul pentru a scoate niste sunete aiurea. Nici chitara nu-i salveaza. Coverul de la Losing my Religion nu l-am auzit, si nici nu am de gand sa-l ascult, Michael Stipe e singura si cea mai buna varianta pentru cantecul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o trupa aproape la fel de proasta ca catamenia. cacofonia isi are rostul ei ;)

 

nu cred k imi poti spune o trupa care sa combine la fel de bine k ei instrumentele clasice cu metalul extrem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine spune ca aceasta combinatie e una reusita? sau ca macar are sorti se reusita?

 

Ce cauta un topic despre Graveworm pe un forum ca asta, unde toti ratatii fara pic de cultura muzicala pot sa vina sa-si exprime o opinie, fara sa stie macar despre ce e vorba, fara sa fi ascultat metal in viata lui!!! E ABSURD!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce cauta un topic despre Graveworm pe un forum ca asta, unde toti ratatii fara pic de cultura muzicala pot sa vina sa-si exprime o opinie, fara sa stie macar despre ce e vorba, fara sa fi ascultat metal in viata lui!!! E ABSURD!!!

 

blacku aproape la fel de ingropat ca un verme de mormant. trupe ca graveworm sunt cati vermi in morminte. si valoarea lor e identica. pot sa numar pe degetele de la maini cate albume bune de black s-au scos din 2000 incoace.

am ascultat metal cat n-o sa asculti tu pana treci de pubertate, si doamne cat jeg si cata redundanta exista si in genu` asta. a fi selectiv e o chestie de cultura, experienta, gust si ureche, si graveworm nu se intersecteaza cu nici unul din aceste coordonate.

grow up, it`s called evolution!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×