Sari la conținut
Forum Roportal
silvet

Vand Olympus X-925

Postări Recomandate

Camera are cateva urme fine de folosire (asta ca sa nu exagerez, totusi), atasez o poza macro facuta cu ea. Poza este facuta din mana si oricat de fixa as incarca sa tin mana, tot se misca putin in momentul declansarii.

Pret nou - 150 lei.

post-142127-0-50468900-1332327501_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De fapt, acum am vazut, nu am reglat bine, am facut poza in super macro, insa de la circa 25-30 cm.

 

Anunt valabil pana luni.

Editat de silvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se adauga si curaua de mana (nu o mai gaseam) si o husa Samsonite. Cardul XD se transforma in adaptor XD pentru miniSD si card miniSD SanDisk 2 GB (mai practic, zic eu).

Pretul ramane fix - 150 lei, sau schimb cu binoclu puternic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Accesoriile s-au vandut, a ramas doar camera cu acumulator si incarcator, fara cutie sau altceva, insa am oprit bonul cu garantia.

Pretul devine 100 lei fix. Nu cred ca exista unul mai bun, doar acumulatorul (tine ca nou) si incarcatorul fac 90 lei:

http://accesorii-foto.shopmania.biz/cumpara/incarcator-acumulatori-olympus-li-40b-olympus-li-40c-olympus-li-42b-995728

http://www.remogsm.ro/c.php?action=detalii&p=acumulator+olympus+x-925+%7C+acumulator+li-40b&id=11678

 

Pot sa vand si pe componente pentru cine este interesat, dar parca e pacat de camera pentru ca este foarte buna, iar la pretul acesta este chilipir.

 

Insa pentru cine doreste anumite piese:

- camera - 60 lei

- acumulator - 20 lei

- incarcator (cu cablu) - 40 lei

 

Incarcatorul este compatibil cu urmatoarele tipuri de acumulatori:

 

Olympus :

Li-40B

Li-42B

 

Pentax :

D-LI63

 

Kodak :

Klic-7006

Klic 7006

 

Nikon :

EN-EL10

 

Fuji :

NP-45

 

 

Pot sa trimit si in tara, insa cumparatorul suporta costul transportului.

Editat de silvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca nu s-a inchis topicul.

 

Inca una, perfecta stare, am folosit-o mai mult pentru documente, cateva urme pe rama metalica, functioneaza ca noua, la cutie cu tot ce trebuie (camera, cablu date, cablu TV, acumulator, incarcator, card, curea de mana, bon insotit de garantie, manual, cutie, husa) ... 150 ...Titan ... urgent.

post-142127-0-57281300-1333216692_thumb.jpg

post-142127-0-43902500-1333216699_thumb.jpg

Editat de silvet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Camera, cablu date, cablu TV, acumulator, incarcator, adaptor XD pentru microSD, curea de mana, bon insotit de garantie, manual, cutie, husa, adica tot pachetul -card / +husa ... pret 100 lei fix doar azi.

 

Contact mobil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×