Sari la conținut
Forum Roportal
stiri

Dragostea influenteaza greutatea femeilor

Postări Recomandate

sau cele grase nefericite ? :D

 

depinde de mai multi factori...dar poate ca si asta e o problema...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Well, inseamna ca eu sunt atipica. Pentru ca, atunci cand sunt suparata, pe mine sau pe lume, uit sa mai mananc. Stau acolo cu gandurile mele, le rasucesc pe toate partile si nu mai simt foamea. Mi se intampla sa nu mananc 2-3 zile.

Dar asta e de fapt o confirmare, nu? Greutatea femeilor e influentata de starea de spirit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau cele grase nefericite ? :salut:

 

depinde de mai multi factori...dar poate ca si asta e o problema...

La mine e tocmai invers...adica, cand sunt suparata slabesc intr-un hal fara de hal, iar cand sunt fericita nu ma ingras, dar ma mentin. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[...] s‑a demonstrat că există "cinci faze de greutate" prin care o femeie trece de‑a lungul vieţii [..] nefericite şi singure, ele au tendinţa să compenseze golul sufletesc m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai intai sa tinem cont de faptul ca studiul acesta a fost facut de britanici :nea: , si pun pariu ca modul romanilor la mancare e dif de cel al britanicilor , so :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai intai sa tinem cont de faptul ca studiul acesta a fost facut de britanici 8) , si pun pariu ca modul romanilor la mancare e dif de cel al britanicilor , so :cheer:

Mda :nea:

In the UK rata obezitatii e mare :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si pun pariu ca modul romanilor la mancare e dif de cel al britanicilor , so :cheer:

Suntem subnutriti...nu avem bani de oua, lapte si carne :cry:

Deci suntem FERICITI :nea:

Editat de mirelut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×